Mrazivá pasca: Liam Neeson v nákladniaku na zamrznutom oceáne

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Liam Neeson už roky patrí medzi najobsadzovanejších hercov akčných filmov. V tom najnovšom si užije jazdu na poriadne tenkom ľade! Do slovenských kín práve vstúpil akčný triler Mrazivá pasca, v ktorom sa na kamióne vydá cez zamrznutý oceán zachrániť skupinu baníkov.

V odľahlej oblasti severnej Kanady dôjde k zavaleniu ťažko sprístupnenej diamantovej bane. Zostane v nej uväznená skupina pracovníkov, ktorým postupne dochádza kyslík. Ich jedinou nádejou na záchranu je tím, na ktorého čele stojí skúsený vodič kamiónu (Neeson), schopný absolvovať nebezpečnú cestu cez zamrznutý oceán. Takmer nemožnú misiu komplikuje veľká vzdialenosť, prudká búrka, ale aj postupujúci odmäk. Najväčšia hrozba však ešte len má prísť…

„Priťahujú ma príbehy, v ktorých sa objavuje to čosi, čo vychádza v človeku na povrch, keď sa muži a ženy nachádzajú v mimoriadne nebezpečných situáciách,“ hovorí Liam Neeson o svojom najnovšom prírastku vo filmografii. „Priznávam, že som scenár prečítal na jeden hlt. Vedel som, že budem mať veľa roboty, musel som sa naučiť šoférovať osemnásťkolesový nákladniak a podobne. To všetko bolo súčasťou prípravy.“

Spoločne s Neesonom sa vo filme objavia napríklad Laurence Fishbourne (Matrix), Matt McCoy (L. A. – Utajené skutočnosti) či Holt McCallany (seriál Manhunter). Snímku režíroval režisér Jonathan Hensleigh, známy najmä ako scenárista filmov Armageddon či Smrtonosná pasca 3. Film do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Continental film.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokZvierací pacienti: Takto obviazali škrečkovi nohu
Ďalší článokKrása či rozum: Čo mužov viac priťahuje?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.