Mávate zvláštne sny? Viete, čo znamenajú?

zvláštne sny
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Vraví sa, že sníva každý, dokonca aj bábätká či zvieratá. Nie všetci si však po zobudení svoje sny pamätajú. Iste ste sa už veľakrát zamýšľali nad ich významom. Zozbierali sme tie najčastejšie sa opakujúce. Niektoré sú naozaj zvláštne sny.

  1. Keď sa vám sníva, že akútne potrebujete na malú potrebu a neviete nájsť toaletu, môže to svedčiť o tom, že v reálnom živote sa máte problém vyjadriť.
  2. Cítite sa ohrozene? Čelíte ťažkému obdobiu? Je pravdepodobné, že sa vám bude snívať, že ste prenasledovaní. Tento typ snov je najrozšírenejším – vyskytuje sa takmer vo všetkých kultúrach.
  3. Ak vo vašom živote nie je niečo v poriadku, často sa vám sníva, že niekam padáte. Zamyslite sa nad tým, či sa vám darí zvládať každodenný stres. Možno vo svojom živote nájdete oblasť, ktorá vás nadmerne vyčerpáva. Či už je to práca alebo vzťahy, doprajte si oddych. Inak hrozí pretavenie týchto negatívnych pocitov zo snov do reality.
  4. Ak trpíte klaustrofóbiou, tento typ snov je pre vás nočnou morou. Pritom sa vám váš mozog len snaží naznačiť, že ste sa v určitej oblasti života zasekli a je čas pohnúť sa ďalej. Prijmite nové výzvy a urobte zmeny.
  5. Zabili ste v sne niekoho? Ak sa vám sníva práve toto, znamená to, že by ste sa mali pozrieť na seba a na svoje správanie, ktoré môže zabíjať váš vzťah s niekým, na kom vám záleží.
  6. Keď sa vám sníva, že ste obklopení temnými postavami, z ktorých máte strach, obrazne čelíte tomu, čoho sa bojíte v realite. Inak povedané, cez takéto zvláštne sny sa váš mozog snaží spracovať obavy, ktoré podvedome pociťujete.
Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokLeto bez vody: Občas nájdeme lásku na úplne nečakaných miestach
Ďalší článok25 tvorivých nápadov na jednorožce
Narodená a stále žijúca v Košiciach. Milovník kníh, Talianska, sitcomu Frasier a dobrej hudby. Moje znamenie je lev, ale charakteristika na mňa veľmi nesedí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.