Máte pri sebe pravú kamarátku? Tieto body ju odhalia veľmi ľahko

kamarátka
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Pravé priateľstvo je ako soľ života. Každá z nás potrebuje minimálne jednu pravú kamarátku, ktorá nás vždy usmerní, ak sa vydáme na zlé chodníčky. No nie je všetko zlato, čo sa ligoce, a tak tomu je aj v priateľstve – nie každá kamarátka je tá pravá. Ako ju teda odhaliť? Veľmi jednoducho, stačí si všímať týchto pár detailov.

Hádky kvôli mužom nehrozia

Najväčším kameňom úrazu takmer každého dobrého kamarátstva sú muži. Kamarátka si nájde nový objav, ktorý je verejne známy tým, že baby balí ako na bežiacom páse, dokonca aj vtedy, keď je zadaný. Jeho najnechutnejším zlozvykom je balenie práve kamošiek jeho drahej polovičky. Tu sa však najlepšie ukáže charakter pravej kamarátky. Tá „pravá“ okamžite odmietne akékoľvek pokusy o zblíženie sa s dotyčným mužom a vás upozorní, že niečo nie je v poriadku.

Tajomstvo až za hrob

Stojí vždy pri vás či už sa potrebujete vyžalovať, alebo ste plná nadšenia z prvého rande s fešákom od vedľa. Nech jej poviete čokoľvek, neprezradí to ani vtedy, ak by išlo o vraždu. Dôvera je najdôležitejším pilierom každého vzťahu a jej narušenie je mimoriadne krehkou záležitosťou.

Cíť sa u mňa ako doma

Nech je akékoľvek počasie, rady trávite čas u seba doma pri sledovaní romantického Hriešneho tanca, ktorý vás asi nikdy neomrzí. Znie to fajn, ale čo je najlepšie na pravých kamarátstvach je to, že sa vás vaša kamka nemusí pýtať či si môže vziať ten malinový jogurt z chladničky, alebo či si môže uvariť kávu. Cíti sa u vás totižto ako doma, tak isto ako vy u nej.

Problém? Ihneď volaj!

Hovorí sa: ,,Dobrý priateľ ťa príde navštíviť do väzenia. Najlepší tam sedí s tebou a vraví: Ale sme to pokašlali!” Presne o tom je skutočné priateľstvo, byť si vždy na blízku, keď sa potrebujete. Viete, že jej môžete kedykoľvek zavolať či sú tri hodiny ráno, alebo poobede. Vždy si vás vypočuje a poradí vám.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPrečo ľudia častejšie chvália výzor ako šikovnosť či pravé hodnoty?
Ďalší článokUsmejte sa a všetky Dvere sa pred vami otvoria
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.