Lola zaspí v akejkoľvek polohe: Pozrite sa na jej krásne fotky

Každý pes potrebuje kvalitný spánok, o tom niet pochýb. Na rozdiel od ľudí však dokáže zaspať skoro kdekoľvek a kedykoľvek. Vzorovým príkladom je aj Lola. Nepotrebuje ani vlastný pelech, pretože môže ísť rovno do pánovej postele. Nemá však problém zaspať ani na schodoch v rôznych polohách.

Chceli by ste si zdriemnuť? Nechajte sa inšpirovať štvornohým chlpáčom menom Lola. Kto by jej nezávidel takýto psí život! Vedeli ste, že pes môže za deň prespať viac ako 14 hodín? Samozrejme, že množstvo spánku závisí od druhu  plemena. Každé ma iné nároky. Také bernardíny alebo dogy si zdriemnu za deň šestnásť až osemnásť hodín. Takže snívajú určite viac ako ľudia, no častejšie sa budia. Každý správny strážca musí byť predsa v strehu. No tento pes si rozhodne svoj čas relaxácie užíva! Veď posúďte sami.


lola 2
lola 3 lola 4 lola 5 lola 6 lola 7 lola 8 lola 9 lola 10 lola 11 lola 12 lola 13

 

 

Predchádzajúci článokCestujete na výlet? Pripravte na to aj svoje auto
Ďalší článokErotické sny: Viete, čo znamenajú a ako ich privolať?
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.