Vtáčika uzdravili papierové snežnice

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Čo by ste robili, keby ste našli malého operenca s pokrútenými nohami?  Možno by vám stačilo aj trochu lepiacej pásky a malý kartón. Takto si poradili ľudia z California Wildlife Center.

Niekedy stačí tak málo a môžete zachrániť nejednu zvieraciu dušičku. Záchranný tím z California Wildlife Center pomohol malému drozdovi s pomôckami, ktoré nájdete aj doma v šuplíku. Kartón, lepenka či lepiaca páska jeho skrútené nohy vyrovnali!

Nepríjemné ochorenie mu znepríjemňovalo bežný život. Nedokázal si sadnúť na bidlo ani uchopiť potravu. Takýto jav je u mladých vtákov bežný. Opatrovatelia mu vymysleli výbornú pomôcku – miniatúrne snežnice, pomocou ktorých sa jeho nohy dostali do tej správnej polohy. Výborná správa je, že ho vyliečili a malý „Drozďo“ môže už smelo vykročiť do prírody.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokZačali to bankoví lupiči v maskách Jamesa Bonda. Krimi Zóna smrti
Ďalší článokKarma. Viete naozaj, čo to znamená a ako funguje?
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.