Kov v interiéri? Tipy na jeho využitie pre každú miestnosť

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Kov v interiéri sa nám zväčša spája s domácnosťami zariadenými v industriálnom štýle. Vkusne použité kovové prvky sa však hodia v podstate do akéhokoľvek štýlu. A aj do akejkoľvek miestnosti. Chcete inšpiráciu? Tak sa pozrieme na možnosti využitia kovu v rôznych miestnostiach.

Kuchyňa

Začnime v kuchyni. Keďže vo väčšine domácností je kuchyňa zároveň aj jedálňou, nájdeme v nej aj jedálenský stôl. Kovové nohy, resp. podnož sú nielen skvelým dizajnovým prvkom (najmä v kombinácii drevom), ale zároveň zvládnu veľkú záťaž, takže ich môžete kombinovať aj s ťažkými stolovými doskami.

Obývacia izba

Kovové nohy/podnož môže mať aj konferenčný stolík v obývačke. To však nie je jediný spôsob, ako zakomponovať kov do obývacej izby. Ak napríklad máte doma množstvo kníh, využijete otvorenú kovovú knižnicu, v prípade, že si radi vychutnávate kvalitné víno, zaujať vás môžu kovové stojany na víno a rôznych iných doplnkov, či dekorácií nájdete oveľa viac.

Spálňa

Ako využiť kov v spálni? Existujú elegantné kovové postele, ktoré sú skutočnými dizajnérskymi skvostmi. Alebo sa môžete zamerať na nočné stolíky a vybrať si kompletne kovové, či také, ktoré budú kov kombinovať s iným materiálom, napr. s už spomínaným drevom.

Kúpeľňa

Kde sme ešte neboli? No predsa v kúpeľni! V nej je možné kov využiť najmä vo forme rôznych praktických doplnkov. Zrejme najčastejšie sa využívajú kovové držiaky na uteráky, ale rozhodne nejde o jedinú možnosť, ako využiť kov v kúpeľni.

Pracovňa

A čo napríklad pracovňa? Opäť môžeme spomenúť kovové nohy/podnož, tentokrát v súvislosti s kancelárskym stolom. Tiež môže byť súčasťou vašej domácej pracovne kovový regál, podobný spomínanej knižnici v obývačke.

Áno, zďaleka nie každý má ten luxus v podobe voľnej miestnosti, ktorú možno využívať ako pracovňu a tak je domáca pracovňa často len kancelárskym kútikom v niektorej z iných miestností. Ak je to aj váš prípad, máme pre vás posledný tip: oceľové perforované plechy. Tie môžete využiť ako štýlové optické oddelenie kancelárskeho kútika od zvyšku miestnosti.

Zdroj obrázka:

Autor: New Africa / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokNiektoré potraviny, ktorým je najlepšie sa vyhýbať
Ďalší článokČím sa naozaj jedinečné darčekové koše odlišujú od tých obyčajných?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.