Knižná novinka Prekliaty princ: Royalovci zničia každého

Prekliaty princ je druhý diel knižnej série o bohatej rodine Royalovcov. V prvej knihe Papierová princezná sme sa zoznámili s Ellou Harperovou, s ktorou sa život nemaznal. 

Prekliaty princ je young adult príbeh bez klišé a presladených romantických situácií. Výborne opísaný svet bohatstva, luxusu, ale aj intríg, vypočítavosti a nenávisti. Ale tiež lásky a vášne.

S prelietavou mamou sa sťahovala z miesta na miesto, zápasila s finančnými ťažkosťami, no verila, že jedného dňa sa z bahna dostane. Po matkinej smrti však ostala sama. Zarábala si pochybným spôsobom, nevhodným pre mladé dievča, vždy však s jediným cieľom: zmaturovať a dostať sa na vysokú školu… Potom sa nasťahovala do sídla Royalovcov a ak tam vydrží, dostane za každý mesiac slušnú odmenu… Vydržala, hoci ju označovali za zlatokopku a hoci ju Reed Royal chcel vyštvať…

Reed Royal má všetko, na čo si spomenie – atraktívny vzhľad, spoločenské postavenie, peniaze. Dievčatá stoja v radoch, aby si s ním vyšli na rande, chalani mu závidia. Ale Reedovi nikdy nezáležalo na ničom okrem rodiny, kým sa v jeho živote neobjavila Ella Harperová.

To, čo sa pôvodne začalo ako prejav čírej nenávisti  k otcovej zverenkyni a plán, ako jej urobiť zo života peklo, sa postupne zmenilo na túžbu mať Ellu po svojom boku a chrániť ju. Stačila však jedna zbytočná chyba a Ella ušla z Reedovho náručia. U Royalovcov nastal zmätok. Reedov svet sa rozpadá, Ella ho odmieta a tvrdí, že sa navzájom ničia. A MOŽNO MÁ PRAVDU.

Ukážka z knihy Prekliaty princ: 

Srdce mi poskočí pri spomienke na to, ako všetky zranenia v mojom srdci hojil teplom a láskou, o ktorých som ani netušila, že ich tak veľmi potrebujem. Ale hlava mi neoblomne pripomína, že tento chlapec sa ku mne zachoval naozaj príšerne. Uznávam mu iba to, že ma varoval, ale ja som po ňom išla ako zaľúbená kača a presviedčala ho, že viem, že ma chce a že si to len musí priznať. Takže vina je na oboch stranách.
Povedal mi, aby som si od neho zachovala odstup.
Povedal mi, že sem nepatrím.
Kiežby som ho počúvala.

Tajomstvá. Zrada. Nepriatelia.
S ničím podobným sa Reed doposiaľ nestretol. Ale ak chce získať svoju princeznú späť, musí dokázať, že on za jej lásku stojí.

Čitateľky si pochvaľujú, že druhá kniha je rovnako dobrá ako prvá a našťastie, žiadne sklamanie neprišlo. „Prečítané za jediný deň, jednoducho nešlo prestať čítať….už teraz sa veľmi teším na tretí diel.“

Viac young adult príbehov nájdete na www.YOLi.sk

Erin Wattová je pseudonymom dvoch  autoriek Elly Kennedyovej a Jen Frederickovej.
Elle Kennedyová svojou tvorbou bodovala v rebríčkoch New York Times, USA Today a Wall Street Journal. Píše najmä súčasné erotické romány.
Jen Fredericková je bestsellerovou autorkou v zozname USA Today. Aj ich spoločné dielo Papierová princezná, prvý diel série o bohatej rodine Royalovcov, sa ocitlo na zozname najlepších kníh.

Začítaj sa do novinky Prekliaty princ:

  1. KAPITOLA
    REED

V DOME VLÁDNE TMA A TICHO. Prechádzam cez kuchynský trakt. Takmer desaťtisíc štvorcových metrov a nikto tu nie je. Usmejem sa. Moji bratia sú každý niekde inde, domáca je preč, môj otec bohviekde. Royalovské sídlo máme s mojím dievčaťom sami pre seba.
Bomba.

Pridám do kroku, prebehnem cez kuchyňu a vybehnem po schodoch. Dúfam, že Ella ma čaká hore v posteli, krásna a sexi, v jednom z mojich starých tričiek, ktoré rada nosí ako pyžamo. Kiežby mala na sebe iba to… Zrýchlim, preletím okolo svojej izby, Eastonovej aj Gidovej a už som pri Elliných dverách. Ale na moje sklamanie sú zavreté. Zaklopem, no nikto sa nehlási. Zamračím sa, vytiahnem zo zadného vrecka telefón a pošlem jej správu.
Kde si, zlatko?

Neodpovedá. Poklepem si telefónom po stehne. Možno je vonku s kamarátkou Valeriou. To je vlastne aj fajn, aspoň sa stihnem osprchovať, kým sa uvidíme. Chalani dnes u Wada vyfajčili tonu trávy, tak nech ju Ella zo mňa nezacíti.
Nový plán. Osprchovať sa, oholiť a vystopovať svoje dievča. Stiahnem si tričko, skrčím ho, otvorím dvere do izby, ale nezasvietim. Odkopnem topánky a prejdem po koberci do kúpeľne.

Skôr ako niečo uvidím, zacítim vôňu.
Čo to má…?!

V nose ma pošteklí nepríjemný závan ruží a privedie ma k posteli. „Toto nie,“ zavrčím, pretože rozoznám tmavé obrysy tela na posteli.
Zaplaví ma vlna odporu, vrátim sa a rozsvietim. Hneď to oľutujem, pretože zlatistá žiara lampy zaleje nielen izbu, ale aj krivky nahej ženy. Ženy, s ktorou nechcem mať nič spoločné.

Viac info o novinke nájdete tu.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPrechádzka namiesto cvičenia: Ako sa dopracovať chôdzou ku zdraviu
Ďalší článokKorekcia očných viečok operačnou cestou: Nemusíte sa jej vôbec obávať
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.