Hľadáte nábytkové kovanie, ktoré vydrží? Vyberte si HETTICH

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Súčasťou každého nábytku, na ktorom sa niečo otvára, či vysúva a podobne, je aj kovanie, čiže rôzne výsuvy, pánty, závesy, atď. Dalo by sa povedať, že je to v mnohých prípadoch dôležitejšia súčasť ako samotné „telo“ nábytku, keďže kovanie býva často poriadne namáhané a je denne „v pohybe“.

Doživotná záruka ako dôkaz kvality

Preto ak máte možnosť vybrať si kovanie na svojom nábytku, prípadne sa rozhodujete medzi podobnými výrobcami nábytku, ktorí sa líšia používaním kovaním, je dobré poznať aspoň jednu značku, ktorá patrí medzi svetových lídrov v tejto oblasti. Kovanie takejto značky vás nesklame. A platí to aj v prípade, ak hovoríme o nemeckom kovaní HETTICH.

Výberom kovania tejto značky získate kvalitné kovanie, ktoré bude spoľahlivo fungovať aj po rokoch používania. A že to nie sú len prázdne frázy dokazuje fakt, že HETTICH na svoje produkty poskytuje doživotnú záruku. Akýkoľvek problém s týmto kovaním, ktorý nebol spôsobený cudzím zavinením, vám zdarma vyriešia.

Všetko, čo od kvalitného kovania očakávate

HETTICH nielenže natoľko dôveruje svojim produktom, že na ne poskytuje doživotnú záruku, ale zároveň sa nebojí investovať do inovácií a moderných technológií. Nemusíte sa tak báť, že by vás výberom nábytkového kovania tejto značky čakalo nepríjemné prekvapenie v podobe zastaralých riešení.

Pri kovaní HETTICH sú tak samozrejmosťou funkcie ako napríklad samodovieranie a tlmenie nárazov pri zatváraní a to nielen pri zásuvkách, ale aj dvierkach skriniek. Nemusíte sa tak báť, že by ste napríklad neskoro večer alebo v noci omylom zobudili členov vašej domácnosti tým, že nechtiac tresnete dvierkami na skrinke.

Ani problém s tým, že vám budú dvierka na skrinke prekážať, keď do nej budete dávať niečo, čo sa tam len tak tak zmestí, vám nehrozí. S kovaním HETTICH totižto môžete mať dvierka s uhlom otvárania až 110° a tak vám určite nebudú stáť v ceste.

Zdroj obrázka:

Autor: Volodymyr_Shtun / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokZačnite podnikať jednoducho, rýchlo a bez zbytočných nákladov
Ďalší článokAj vy pijete v práci kávu? Rozhodne nie ste jediné
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.