Hľadáte hotel, kde by ste si mohli oddýchnuť a dokonale zrelaxovať? Nájdete ho v Piešťanoch

Záver roka a vianočné sviatky dali každému z nás zabrať. Prvé dni v práci máme úspešne za sebou. Ak potrebujete oddych mimo domova, nájdite si hotel, v ktorom si oddýchnete, zrelaxujete a prídete na iné myšlienky. Takýto hotel nájdete v Piešťanoch a volá sa Hotel Park.

Vyberte si z bohatej ponuky pobytov

Veľký výber pobytových balíčkov, ktoré sú mnohokrát výhodnejšie, zaujme každú klientelu. Nájdite si pobyt, ktorý vám dátumovo vyhovuje. Aktuálne boli do ponuky pridané pobyty ako veľkonočný pobyt, či jarné prázdniny v Parku. Ďalej si môžete vybrať z týchto pobytov – Relax pobyt, Wellness pobyt, Harmony pobyt, liečebný, či senior pobyt. Pobyty pre seniorov v Piešťanoch samotných seniorov veľmi lákajú, nakoľko Piešťany sú významným kúpeľným mestom. Ak preto hľadáte pobyt aj pre svojich rodičov, či starých rodičov, vyberte výhodný pobyt pre seniorov v Piešťanoch, konkrétne v Hoteli Park.

Blízkosť Kolonádového mosta a Kúpeľného ostrova

Samozrejme, väčšinu dňa budete oddychovať vo wellnesse, či v hotelovej reštaurácii, ale okrem toho si nenechajte ujsť prechádzku po Kúpeľnom ostrove (po jeho parku) a samozrejme ani Kolonádový most. Hneď vás pri ňom zaujme socha, ktorá znázorňuje muža, ktorý láme barly. Socha Barlolamača je spojená s kúpeľami a má dlhú históriu.

Hotel Park sa nachádza len kúsok od Kúpeľného ostrova a cestou ku Kúpeľnému ostrovu sa môžete zastaviť aj v Sade Andreja Kmeťa. Na Kolonádovom moste môžete obdivovať okrem sochy Barlolamača aj sochu Ľudovíta Wintera.

V Hoteli Park zorganizujete aj kongres

Ak podnikáte a chceli by ste organizovať kongres, či konferenciu, práve Hotel Park bude vhodným miestom. Kongres v Piešťanoch bude výhodný aj z hľadiska dostupnosti po diaľnici, či už zo severu Slovenska, alebo z juhu.

Súčasťou hotela sú aj moderné kongresové priestory so všetkým potrebným vybavením, vrátane WiFi pripojenia a klimatizácie.

Zdroj obrázka:

Autor: Lubos K / Shutterstock.com

  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokÔsmy div sveta. Čarovný príbeh z New Yorku v 19.storočí
Ďalší článokAko vybrať hračky, s ktorými sa dieťa bude hrať?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.