Do kín mieri česká vianočná komédia Želanie pre Ježiška

Želanie pre Ježiška
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Táňa Pauhofová, Richard Krajčo, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Jiří Langmajer, Elizaveta Maximova, Anna Polívková, Hana Vagnerová a množstvo ďalších filmových hviezd… Prvotriedne herecké obsadenie a vianočná atmosféra, ktorá zahreje a umožní spomaliť rýchlu každodennosť – do kín sa blíži česká komédia Želanie pre Ježiška. Nakrútila ju obľúbená slovenská režisérka Marta Ferencová, tvorkyňa filmov Všetko alebo nič či Príliš osobná známosť, a vychutnať si ju budete môcť už od štvrtka 11. novembra.

Vo vianočnej snímke, ktorá formou pripomína obľúbenú snímku Láska nebeská, sa ukážkovo rozkmotrená rodina znova a znova snaží zmieriť. Nezodpovedný frajer, ktorého životnou náplňou je obšťastňovanie žien, zisťuje, že existuje aj otcovská a partnerská zodpovednosť. Spokojnému manželskému páru, ktorému zdanlivo nič nechýba, postaví osud do cesty dievčatko, čo ušlo z detského domova. Úspešný a sebavedomý manažér svoju spriaznenú dušu už našiel, ale predstaviť ju rodičom je preňho nočná mora. A dve osamelé osoby, ktoré už rezignovali na šťastie a hľadanie toho pravého, možno dostanú ešte jednu šancu.

„Je tam veľká paleta emócií, typov postáv, vzťahov. Baví ma, že každú chvíľku dej preskakuje z jedného príbehu do druhého a že to nenudí, ale diváka ťahá stále dopredu,“ hovorí o filme režisérka Marta Ferencová. Za pravdu jej dáva aj Jaroslav Dušek, jedna z najväčších hereckých hviezd filmu, keď stručne a výstižne hodnotí: „Tento film má krásny scenár.“ Na filmovom plátne ani v publiku kinosál teda nebude núdza o úsmev, smiech či slzy dojatia. Vianočnú romantickú komédiu Želanie pre Ježiška prinesie do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.


Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokDo kín prišiel dokumentárny film Jan Werich o legendárnej osobnosti českého humoru
Ďalší článokNepekné jazvy: Viete ako sa ich zbaviť?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.