Chcete šperky, ktoré vás finančne nezruinujú? Máme pre vás dva tipy

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Svet šperkov je naozaj rôznorodý a to nielen kvôli rôznym druhom šperkov, ich dizajnov a materiálov, ktoré sa používajú na ich výrobu. Rôznorodá býva aj ich cena. Od lacných šperkov za pár drobných, ktoré vám často vydržia len pár použití až po luxusné kúsky, pri ktorých nemôžete čakať menšiu ako štvorcifernú sumu.

Rakúske šperky? Tie budú určite mať krištáli Swarovski

Ak však túžite po kvalitných šperkoch, nemusíte byť úspešnou podnikateľkou na čele veľkej firmy alebo zbaliť dobre zabezpečeného chlapa. Sú značky, ktoré vyrábajú kvalitné šperky za priaznivé ceny.

Samozrejme, bez kompromisov to nepôjde a preto nečakajte zlato a obrovské diamanty. Ak si nepotrpíte na drahé kovy a namiesto diamantov si vystačíte so Swarovski krištáľmi, značka Oliver Weber bude pre vás tá práva.

Ide o rakúskeho výrobcu a preto vás určite neprekvapí, že v ich ponuke nájdete len šperky, ktoré zdobí tento rakúsky národný poklad, Swarovski krištáli. Rakúsko však nie je jedinou vecou, čo majú tieto dve firmy spoločné. Obaja zakladatelia značky Oliver Weber (jeden z nich sa tak volá) predtým dlhé roky pôsobili v manažmente Swarovskeho.

Chirurgická oceľ neublíži vašej peňaženke ani vašej alergii

Ak chcete ísť s cenou ešte nižšie, zamerajte sa na značku S’agapo. Je to pomerne mladá značka, na trhu je od roku 2009, ale nemyslite si, že sú to neskúsení nováčikovia vo výrobe šperkov. Patrí totižto spoločnosti Bross Manifatture group, ktorá funguje už od roku 1979.

Pod značkou S’agapo predávajú šperky, ktoré sú určené mladším ročníkom, avšak stále sú veľmi módne. Toto cielenie sa prejavuje aj na použitých materiáloch, keďže vyrábajú šperky z chirurgickej ocele. To je vhodný materiál pre vás nielen ak nechcete na šperky priveľmi utrácať, ale aj ak trpíte alergiou na rôzne kovy.

Zdroj obrázka:

Autor: Sofia Zhuravetc / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokS kvalitným aku náradím sa o domácnosť postaráte aj sama
Ďalší článokZ knižného bestselleru na plátna kín prišiel Gump – pes, ktorý naučil ľudí žiť
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.