v karanténe
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Koronavírus nám znepríjemňuje život už veľmi dlho a frustrácia je v tomto prípade namieste. Ak sa vám doteraz koronavírus vyhýbal, ale test vám vyšiel pozitívne, musíte ísť do domácej izolácii a byť v karanténe.

Byť zavretý doma nie je príjemné pre žiadnu osobu. Akým aktivitám sa ale venovať, ak ste v karanténe? Jedná sa predovšetkým o aktivity, ktoré robte, ak nemáte vysoké teploty a bolesti svalov.

Čítajte knihy

Každá žena má určite neprečítané knižky v knižnici, na ktoré si počas roka nenašla čas. Ak ste nejaké dostali aj na Vianoce, no doteraz ste sa k nim nedostali, pustite sa do čítania práve týchto kníh.

Ak ste teda v karanténe, čítajte knihy. Vytvorte si pohodlie, zababušte sa pod deku, sadnite si na kreslo a čítajte si. Ak si ale chcete doplniť domácu knižnicu o nové kúsky, pozrite si ponuku tých najlepších kníh, ktoré sú aktuálne na trhu. Najlepšie knihy vám zaručia atraktívny dej a určite ich dočítate až do konca. V pravidelných intervaloch totiž vychádza rebríček najlepších kníh za posledné obdobie, ktoré majú dobré hodnotenie.

Skúšajte nové recepty

Práve počas karantény je ideálna príležitosť skúsiť nové recepty. Vytiahnite hrnce, panvice a iné kuchynské náradie a skúšajte recepty z rôznych kuchárok. Ak ste aktívna na Instagrame a sledujete rôzne food blogerky, môžete sa inšpirovať napríklad ich receptami. Skúšanie nových receptov vám pomôže využiť voľný čas, ktorý máte a zároveň spravíte niečo užitočné. Váš partner a deti si určite budú pochvaľovať nové recepty.

V prípade pečenia môžete zapojiť do prípravy sladkých maškŕt aj deti. Zabavíte ich a odtrhnete ich od televíznych obrazoviek, či mobilných obrazoviek.

Zacvičte si

Okrem čítania kníh a skúšania nových receptov môžete vyskúšať domáce cvičenie. Vezmite si činky, fit loptu a zacvičte si. Môžete vyskúšať aj online jógu, či pilates. Vaše telo bude mať v karanténe menej pohybu na aké bolo zvyknuté, preto je potrebné si to kompenzovať práve domácim cvičením.

Zdroj obrázka:

Autor: Olesya Kuznetsova / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokNevinná hra: Naozaj dievčatko uniesla zločinecká sieť?
Ďalší článokMáte home office? Poradíme vám ako zvládnuť prácu z domu
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.