Ako vybrať kvalitnú pánsku košeľu?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Do skrine každého muža rozhodne patria pánske košele. Moderné strihy, farby a druhy košieľ umožňujú to, že si ich môžete obliecť prakticky kamkoľvek bez ohľadu nato, aby ste sa dlho rozhodovali s čím ich môžete štýlovo skombinovať. Ak nepatríte k spoločenským ľuďom, ktorí vyhľadávajú oslavy a užívajú si slávnostné príležitosti, tak si môžete vybrať košeľu, ktorá je vhodná na voľnočasové aktivity alebo do mesta.

Strih košele a správna veľkosť

Základom výberu je nájsť ten správny strih košele, ktorí si zamilujete a budete sa v ňom cítiť komfortne. Strih pánskej košele musí zodpovedať typu vašej postavy. Správny strih súvisí tiež s výberom vhodnej veľkosti. Strih pánskej košele môže mať rôzne číslovanie, a preto je nutné, aby ste si košeľu pred kúpou vždy vyskúšali.

Moderné strihy

Pre mnohých mužov sú príjemné a pohodlné pánske košele slim fit, ktoré majú moderný strih so zúženým pásom. Kvalitná slim fit košeľa so zúženým pásom lepšie obopínajú postavu, čo umožní aj to, že budete vyzerať viac elegantne. V lete si môžete dopriať tiež odvážnejšie vzory a motívy, ktoré sa jednoducho kombinujú.

Farby a motívy pánskych košieľ

Košele na bežný deň alebo pod oblek by ste mali vyberať v neutrálnych farbách. Jednoducho sa kombinujú a vynikne tak aj samotný oblek. Vhodný je aj odtieň šedej farby. Ak patríte medzi fanúšikov vzorov, tak vyberajte také, ktoré budete vedieť skombinovať. Prípadne môžete byť otvorený tiež zaujímavým kontrastným vzorom, ktoré môžete skombinovať s každodenným oblečením. Nemusíte sa brániť ani pastelovým farbám, ktoré dodávajú košeli zaujímavý dizajn.

Výber závisí od správneho strihu a veľkosti, dôležité je, aby vám pánska košeľa sedela v ramenách. Rozhodne by nemala byť príliš obtiahnutá, ale ani príliš voľná. V príliš obtiahnutej košeli by ste sa necítili komfortne a tiež nemohli pohodlne hýbať.

Zdroj obrázku:
Vtmila / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokNadupaný špionážny triler Padlý anjel
Ďalší článokDo kín prichádza severský thriller V pasci o záchrane potápačky
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.