Ako omladiť tvár? Fotona 4D lifting má aj ďalšie benefity

Fotona 4D
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Trápia vás vrásky v okolí pier, nosovo-ústne ryhy, ochabnuté kontúry tváre, stopy po akné, pigmentové škvrny alebo chcete zakryť drobné jazvičky? V tom prípade môžete vyskúšať tip našej redakcie – lifting tváre laserom s názvom Fotona 4D.  

Aj vy si lámete hlavu nad tým, ako opäť vrátiť poklesnuté kontúry tváre? Vekom sa síce znižuje tvorba kolagénu a proces regenerácie v bunkách, no nič ešte nie je stratené. Stačí tá správna starostlivosť a môžete sa opäť vrátiť do čias, keď si od vás pri pokladni pýtali občiansky preukaz.

Čo je Fotona 4D lifting?

Lifting tváre – Fotona 4D predstavuje neinvazívne a bezbolestné (jemne hrejivé) ošetrenie najhlbších vrstiev kože, ktoré sa vykonáva cez sliznicu ústnej dutiny. Spomínaná procedúra dokáže omladiť pleť vo všetkých vrstvách a rozmeroch. Okrem toho stimuluje tvorbu kolagénu v najhlbších vrstvách kože a objemový efekt sa dá porovnať s aplikáciou výplňových injekcií. A ako dochádza k liftingovému efektu? Hlbokým prehriatím kože, až na úrovni SMAS.

Toto ošetrenie prebieha v štyroch krokoch:

  • V prvom kroku sa spevňujú svaly v oblasti líc cez ústnu dutinu. Prehriatím väziva sa rozrušia poškodené kolagénové vlákna a podporí sa tvorba nových. Prichádza spevnenie a zvýšenie elasticity kože. Efekt vyplnenia nosovo-ústnych vrások a revitalizácia pier sa dá porovnať s injekčnou aplikáciou kyseliny hyalurónovej, s tým rozdielom, že výsledok laseru je dlhodobý. 
  • Druhý krok je zameraný na omladenie pokožky, zjemnenie pórov a zjednotenie tónu pleti v jednom. Vďaka laseru sa odstránia nečistoty z pórov a tiež sa stiahnu mazové žľazy. Okrem toho sa jeho pôsobením zlepšuje kvalita pleti a pôsobí aj antibakteriálne. V tomto kroku sa teplo dostáva hlbšie, kde môže odrovnať aj ostatné nerovnosti pleti.
  • Tretí krok je charakteristický celkovým prehriatím všetkých vrstiev kože v opačnom smere – teda zvonka dnu. V tejto časti sa spevní pokožka a stimuluje tvorba kolagénu.
  • V štvrtom kroku sa vykoná jemné obrúsenie povrchu kože, čiže peeling. Odstránia sa odumreté bunky a podporí sa obnova pokožky.

Kedy prichádza výsledok?

Na výsledný efekt sa môžete tešiť čiastočne hneď po výkone. Hlavne pri nosovo-ústnych vráskach, ktoré budú menej viditeľné. Zlepšenie textúry a pevnosti kože však uvidíte až po niekoľkých týždňoch. Odborníci väčšinou odporúčajú tri ošetrenia v rozpätí štyroch až šiestich týždňov. Výhodou je, že efekt spevnenia kože, zvýšenej elasticity a samotného liftingu pretrváva dlhodobo. Fotona 4D lifting je určený hlavne pre ľudí, ktorí sa snažia čo najdlhšie udržať mladú tvár a uprednostňujú neinvazívne a nebolestivé omaladenie tváre.

Po ošetrení môže pokožka ostať jemne začervenaná dva až tri dni a tiež na nej môžete spozorovať jemné ošupovanie, čo je však úplne bežné.

Viac o tejto metóde sa dozviete na webovej stránke Estetickej kliniky KAMALA.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSte dobrou milenkou? 9 znakov, ktoré určite nespĺňate
Ďalší článokFatima: Strhujúca dráma, ktorú uvidia slovenskí diváci medzi prvými na svete
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.