Ako nestratiť chuť hľadať novú prácu

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ste nezamestnaná a pomaly prichádzate o nádej, ilúzie a energiu? Nevzdávajte sa, ste predsa ŽENA! Povedzme si, že tento čas, ktorý máte dnes k dispozícii je práve teraz určený iba pre vás.

Preto, aby ste sa trochu rozmaznali, oddýchli si, čítali knihy, prechádzali sa, športovali a starali sa o seba. Na druhú stranu je to čas, ktorý dá zabrať vášmu sebaovládaniu. Ak ale tento boj vyhráte, budete na seba hrdá a stratíte strach. Dajte si týždeň na absolútny oddych, venujte sa sebe bez výčitiek, naberte energiu, nadýchnite sa a akonáhle skončí, nastavte si vojenský režim.

Každý deň vstávajte ráno o určitej hodine, idete predsa do zamestnania. Vaším zamestnaním je nájsť si zamestnanie! Akýmkoľvek spôsobom, najmenej dve hodiny, hľadajte prácu. Noviny, internet, nebojte sa telefonovať  – vyžiadajte si povolenie o zaslanie vášho životopisu. Behajte, oslovujte známych, jednoducho niečo preto robte. Čokoľvek! A robte to každý deň. Predstavujte si vaše ideálne zamestnanie – vysnívajte si ho do detailu a túto víziu obnovujte v sebe každý deň.  Pomáhajte iným, aj bez nároku na odmenu. Skúste to. Netrávte čas pri televízii. Tá vás iba negatívne naladí. Sama sebe ste lepšou spoločnosťou.

Hľadáte prácu? Aké máte pocity? Čo ste preto urobili? Hľadali ste a našli ste si prácu? Ako? Poraďte aj ostatným ženám.  Nenávideli ste svoju predošlú prácu a mysleli ste na nové zamestnanie, až si vás našlo?

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokNevinné ženy. Alebo skutočné vrahyne?!
Ďalší článokHviezdy blízko nás

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.