Ako mať vlastnú s.r.o. rýchlo a bez zbytočných starostí?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Chcela by ste sa stať úspešnou podnikateľkou a jediné, čo vás odrádza od rozbehnutia vlastného biznisu je strach z množstva vybavovačiek už pri zakladaní spoločnosti? To ale vôbec nemusí byť problém.

Získate odpovede na vaše otázky a kvôli zakladaniu s.r.o. ani nebudete musieť nikam chodiť

Ak ste si na sklonku minulého roku hovorila, že založenie s.r.o. v 2021 bude vašim hlavným cieľom a po polroku stále ešte váhate, už na nič nečakajte. Veď vlastnú spoločnosť môžete mať s minimálnou námahou.

Aj ak máte na začiatok množstvo otázok, na ktoré márne hľadáte odpovede, stačí osloviť spoločnosť, ktorá sa venuje zakladaniu s.r.o. a všetko vám dopodrobna a zároveň zrozumiteľne vysvetlia a nezabudnú pridať aj niekoľko odporúčaní. A keďže hovoríme o zakladaní s.r.o., samozrejme vám ju aj založia bez toho, aby ste vy sama musela behať po úradoch.

Predsa len takto založili už nespočet s.r.o., takže všetky postupy majú dokonale ovládnuté. Vám stačí len počkať týždeň, maximálne pár dní naviac a bude z vás oficiálne konateľka spoločnosti.

Každá spoločnosť potrebuje sídlo. Ani to však nie je žiadny problém

Vlastne moment, ešte potrebujete sídlo pre svoju spoločnosť. Asi ste si teraz predstavila drahý prenájom nejakých cene nezodpovedajúcich kancelárskych priestorov a už ste sa pomaly začala vzdávať snov o tom, že raz budete šéfkou úspešnej spoločnosti?

Nebojte sa, minimálne na začiatok vám bude stačiť aj virtuálne sídlo. Teda v tom prípade, že pre svoju podnikateľskú činnosť hneď nepotrebujete reálne priestory. S virtuálnym sídlom získate registračné sídlo, ktoré môže byť na nejakej lukratívnej adrese, aby ste od začiatku pozdvihla imidž svojej novej spoločnosti, služby prijímania a úschovy pošty a zároveň emailové notifikácie o prijatej pošte, aby vám nič neuniklo.

Zdroj obrázka:

Autor: Jacob Lund / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokNiekoľko dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre vonkajšie tienenie
Ďalší článokŠpionážny triler Prípad Caravaggio
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.