Ako bezproblémovo zvládať upratovanie domácnosti?

upratovanie domacnosti
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Pre niekoho relax, pre niekoho činnosť, ktorej by sa najradšej vyhli. V domácnosti sa ale chceme cítiť príjemne za každých okolností, preto nesmieme zanedbávať upratovanie.

Ako ale bezproblémovo zvládať upratovanie domácnosti? Máme pre vás praktické tipy, ktoré s vysokou pravdepodobnosťou oceníte.

Vytvorte si poradie činností

Ak chcete bezproblémovo zvládať upratovanie domácnosti, je potrebné vytvoriť si systém upratovania. Znamená to, že si vytvoríte poradie činností, aby ste neskákali od jednej činnosti k druhej. Viaceré ženy sú unavené práve kvôli skákaniu od jednej činnosti k druhej. Práve potom sa častokrát stáva, že nevládzu a zabudnú napríklad niektoré činnosti.

Viaceré ženy začínajú zapnutím práčky a potom sa púšťajú trebárs do utierania prachu. Práčka býva najvyťaženejších spotrebičom a preto sa odporúča investovať do výkonnejšej značkovej práčky, ku ktorým radíme aj modernú Miele práčku.

Majte kvalitné pomôcky na upratovanie

Aby sa vám jednoducho upratovalo, majte kvalitné pomôcky na upratovanie. Odporúčame kvalitný nastaviteľný mop s možnosťou výmeny handry, čistiace prostriedky na podlahu a nábytok a hlavne švédske utierky/ handričky, ktorými budete čistiť nábytok v domácnosti, ale môžete ich použiť aj na umývanie kúpeľňového nábytku.

Ak chcete bezproblémovo zvládať upratovanie, odporúčame vám vždy začínať utieraním prachu. Ak povysávate podlahy výkonným Miele vysávačom, umyjete podlahy a potom budete utierať prach, rozvírite ho po celej miestnosti a robota by bola zbytočná.

Vysávanie je nepríjemná činnosť, ktorá robí problémy najmä teraz v lete. Odporúčame vám vysávať počas leta najmä v podvečerných hodinách.

Počas upratovania majte pohodlné oblečenie, domáce oblečenie z príjemného materiálu, ktoré neťahá a je vzdušné. Ani v zime počas vykurovacieho obdobia neoceníte upratovanie v obtiahnutom hrubom oblečení.

Zdroj obrázka:

Autor: Marian Weyo  / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokNechajte sa rozpáliť romantickým filmom AFTER: Sľub
Ďalší článokZažiarte v pohodlných letných outfitoch: Tipy na kombináciu letného oblečenia, obuvi a šperkov
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.