5 tipov na originálne dioptrické okuliare od Jimmy Choo

okuliare Jimmy Choo
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Rozmýšľate nad kúpou nových dioptrických okuliarov? Niektoré z nás milujú hľadanie nových okuliarov. Pre niektoré ženy je to však hotová pohroma. Na trhu nájdete veľké množstvo značiek, ktoré ponúkajú rozličné typy okuliarov.

Ako si teda správne vybrať? Aby sme vám túto neľahkú úlohu zjednodušili, pripravili sme si pre vás 5 druhov štýlových okuliarov. Pri výbere sme sa zamerali na dioptrické okuliare od Jimmy Choo

1. Štýlové pilotky

Slnečné okuliare “pilotky” boli pôvodne vynájdené pre pilotov, aby chránili ich oči pred jasným slnečným žiarením, hmlou a vetrom.

Keďže tento štýlový typ okuliarov sedí takmer každému, tvar pilotiek sa začal využívať aj pri dizajne dioptrických okuliaroch. V súčasnosti sú pilotky dostupné v rôznych vyhotoveniach a farbách. Okuliare sú vhodné pre všetky typy tvárí (okrúhlu, oválnu, srdiečkovú, hranatú).

2. Okrúhle okuliare

Aj vy máte občas pocit, že módne trendy jednoducho odchádzajú a prichádzajú? Je to tak! A deje sa to aj s dioptrickými a slnečnými okuliarmi. Okrúhle okuliare, ktoré boli obľúbeným módnym doplnkom za éry Johna Lennona alebo Andyho Warhola, sú opäť veľmi cool.

Ak chcete zaujať na prvý pohľad, okrúhle okuliare sú pre vás ako stvorené. Tento typ okuliarov je vhodný pre ľudí s hranatým, oválnym, srdcovým typov čŕt. Neodporúča sa pre ľudí, ktorí majú okrúhlu tvár, pretože by im ešte viac zvýraznil črty tváre.

Náš tip na pekné okrúhle okuliare je Jimmy Choo JC 210/F YB7.

3. Hranaté okuliare

Ruku na srdce. Ktorá z nás nerozmýšľala nad kúpou typu dioptrických okuliarov, ktoré z nás dokážu za pár sekúnd urobiť prísnu učiteľku? 

Zapáčili sa vám tieto hranaté okuliare? Nájdete ich v kolekcii od Jimmy Choo pod názvom – Jimmy Choo JC165 FA3.

Hranaté okuliare sú charakteristické ostrými hranami. Okuliare sú vhodné pre ľudí, ktorí chcú zvýrazniť svoje jemné črty tváre alebo chcú opticky skrátiť svoju podlhovastú tvár. Odporúčame ich tiež pre ľudí s oválnou a okrúhlou tvárou. Naopak, hranaté okuliare nie sú vhodné pre ženy s veľmi výraznými črtami tváre.

4. Cat-eye okuliare

Cat-eye okuliare sú trendy doplnok, ktorý dokáže skvelo oživiť obyčajný outfit. Aj keď bol tento štýlový dizajn vynájdený približne pred 70 rokmi, ženy po celom svete naň do dnešného dňa nedajú dopustiť.

Typ okuliarov, ktorý obľubovala aj samotná Marilyn Monroe, dokáže opticky predĺžiť tvár a zvýrazniť lícne kosti. Ak sa chcete naozaj odlíšiť od davu, vyberte si odvážnejšiu farbu okuliarov alebo vzorované rámy – napríklad Jimmy Choo JC 224/F JBW.

 

5. Ani jeden typ okuliarov vás nezaujal? Experimentujte!

Ak vás ani jeden z daných druhov okuliarov od Jimmy Choo nezaujal, nezúfajte. Možno sú pre vás tieto kúsky príliš všedné a obyčajné. Nebojte sa teda experimentovať. Skúste si vybrať inú farbu rámov, ako klasickú čiernu alebo modrú. Tiež si skúste nájsť rámy, ktoré len tak často na ulici neuvidíte. Čo poviete na takúto kombináciu od Jimmy Choo – Jimmy Choo JC219 900 ? Pevne dúfame, že sme vám pomohli s výberom vašich vysnených dioptrických okuliarov. Ak obľubujete značku Jimmy Choo, navštívte DUOS.sk, v ktorom nájdete veľké množstvo štýlových dioptrických okuliarov.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokARCTIC: ĽADOVÉ PEKLO – Herec Mads Mikkelsen hladoval kvôli svojej poslednej úlohe až do vyčerpania
Ďalší článokNezvyčajná kniha: Mama, nebo a ja
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.