3 znaky, vďaka ktorým zistíte, či to muž myslí s vami vážne  

muz
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Byť s niekým – to je pre ženu to najdôležitejšie. Samozrejme, sú aj výnimky, Ženy, ktoré si namiesto toho, aby striedali jedného partnera za druhým radšej zvolia život bez muža. Ako sa ale dozviete, či to váš partner s vami myslí naozaj vážne? Podľa týchto znakov!

Hovorí s vami otvorene o budúcnosti

Muži, ktorí sa vyhýbajú rozhovorom o budúcnosti, zjavne nie sú pre vás tí najvhodnejší. Ak cítite, že už by ste si radi založili rodinu a váš partner o tom nechce ani počuť, pravdepodobne sa ešte nechce viazať, čiže ešte nevie či a ako by vás požiadal o ruku. Muži, ktorí sú otvorení a rozprávajú sa s vami o rodine, budúcnosti, vás nadovšetko milujú a chcú byť s vami až do konca života.

Nehanbí sa za vás v spoločnosti

Aký by to bol partner, keby sa za vás hanbil v spoločnosti? Ak váš muž nemá problém vás predstaviť svojim známym, ktorých dlho nevidel a náhodou ich stretol, zistíte, či vás skutočne miluje a plánuje s vami byť, alebo nie. Muž, ktorý vás síce predstaví, ale vôbec sa nepochváli tým, že ste jeho žena a nebude vám lichotiť v prítomnosti svojich známych, zjavne ešte nie je rozhodnutý a nevie, či ste práve vy vhodná partnerka na celý život. Samozrejme, nemusíte to svojmu partnerovi hneď zazlievať. Netlačte na neho, aby vám každý deň hovoril romantické básne o láske.

Chce s vami tráviť maximum času

Muži, ktorí vo svojom voľnom čase trávia čas radšej s kamarátmi a nie so svojimi priateľkami, nebudú nič pre vás. Samozrejme, každý jeden muž potrebuje raz za čas vypadnúť von s kamarátmi, oddýchnuť si od ženy a užiť si zábavu. Nie však stále! Možno by ste sa čudovali, sú aj takí muži, ktorí namiesto toho, aby podnikli výlet s partnerkou, utekajú na výlet s kamarátmi. Pochopiteľne, že začnete mať pocit, že s vami nechce tráviť čas a čo je horšie, bojíte sa, že neznesie vašu spoločnosť a neplánuje vám kúpiť zásnubný prsteň. Dávajte si pozor aj na manipulátorov. Od tých ruky preč!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSlečna Marplová ožila v 12 nových a skvelých príbehoch!
Ďalší článokSebastian Fitzek a jeho mrazivá novinka Zberateľ očí
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.