Zmrazte svoje tukové bunky. Ide to takto jednoducho!

tukové bunky
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Mátajú vás tukové bunky vo dne aj v noci? Nedarí sa vám ich odstrániť cvičením či stravou? A vy sa už ďalej nechcete pozerať na tie pneumatiky okolo pása či bokov? Potom máme pre vás riešenie! Už ste počuli o cryomaxe? Vďaka nemu sa vykonáva kryolipolýza, teda zmrazenie tukových buniek. Aj keď to znie hrozivo, je to úplne neškodné. Teda, pre vaše tukové vankúšiky to predstavuje hotovú pohromu. Viete ako funguje?

Táto prelomová metóda menom kryolipolýza vás zbaví podkožných tukov účinne a definitívne. Vďaka nej sa vaše tukové bunky zmrazia, skryštalizujú, čím dôjde k narušeniu ich štruktúry a následne sa prirodzene vylúčia lymfatickým systémom. No neznie to výborne?

Toto cielené zmrazenie tukových vankúšikov prebieha cez pokožku v rozpätí teplôt mínus štyri až plus dva stupne Celzia. Nemusíte sa báť, že vaša koža bude zničená, nepoškodzuje totiž okolité tkanivo, vzhľadom na to, že tukové bunky sú viac citlivé na chlad ako pokožka, nervy alebo svaly. Po procedúre vám môže chvíľu ostať jemne začervenaná pokožka, no žiaden strach, onedlho to zmizne.

Kryolipolýza – stehná.

Ako to prebieha?

Na „pneumatiky“ sa priloží nadstavec prístroja a medzi neho a kožu sa umiestni špeciálne tesnenie. To by malo pokožku chrániť pred podchladením a pôsobí jednotne na celú oblasť. Vďaka vákuu sa vtiahne tukový vankúš do aplikátora, kde prebieha ochladenie. Počas procedúry môžete cítiť mierny chlad. Chladenie ale nepôsobí len lokálne, ale v celom záhybe zásluhou vákua.

Kryolipolýza – brucho.

Kedy sa dostaví požadovaný efekt?

Záleží od vášho množstva podkožného tuku, ale je nutné absolvovať jedno až tri procedúry kryolipolýzy. Medzi nimi by mala byť aspoň tridsaťdňová prestávka. Na výsledok sa môžete tešiť cca o mesiac až dva od prvého ošetrenia. Dochádza k úbytku dvadsaťpäť až štyridsaťpäť percent tukových buniek a čo vás poteší je, že výsledky sú trvalé. Netreba dokonca dodržiavať ani špeciálnu diétu či cvičenie. Na určitú oblasť postačí jedno až dve ošetrenia. Po takejto procedúre môžete pokračovať v bežnej činnosti a nie je potrebná žiadna rekonvalescencia.

Kryolipolýza – brada.

Na takéto odstránenie tukov „s vyloženým nohami“ si môžete zájsť do štúdia pohybu BUBEMA v Žiline.

Čo na vás čaká:

  • 45 minútové ošetrenie ľubovoľnej partie tela – brucho, zadok, vnútorné stehná, vonkajšie stehná, boky, horná časť ramien, lýtka,
  • Ošetrenie kvalifikovaným personálom s certifikátom.
  • Certifikovaný prístroj CRYOMAX – najlepší v Žiline (s chladiacou teplotou od mínus štyri do plus desať stupňov Celzia).
  • Viditeľné a trvalé výsledky už po prvom ošetrení.
  • Nová generácia kryolipolýzy, skutočne bezbolestná a ďaleko účinnejšia
Kryolipolýza – paže.

Na stránke www.bubema.sk/cryo-max teraz nájdete špeciálny cenník po zľave.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokScooby-Doo prichádza do kín: Animovaný film SCOOB!
Ďalší článokHavel: Čo by ste obetovali za pravdu a lásku?
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.