Troll: Príbeh o chvoste – Nevídané dobrodružstvo čaká hrdinov aj divákov filmu

troll
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Z dielne animátorov a dizajnérov zodpovedných za Shreka či postavičky filmovej série Madagaskar prichádza celkom nový príbeh úplne iného rozmeru – TROLL: Príbeh o chvoste. Do slovenských kín sa dostane v predvianočnom období, 12. decembra 2019.

Divákov a diváčky zavedie do pokojného kráľovstva, v ktorom si pokojne nažívajú obrovskí trollovia až do chvíle, keď odporný Grimmer premení trollieho kráľa Groma na kameň a jeho chvost ukryje kdesi v temnom Zakázanom lese. Podľa starodávneho proroctva je jediným trollom, ktorý môže všetko napraviť, kráľov syn – princ Trym. Má na to však len 3 dni! Spolu s kamarátmi sa preto vydá na divokú a nebezpečnú výpravu, aby zachránil otca, získal jeho chvost späť a navrátil kráľovstvu pokoj a harmóniu.  

Okrem štýlovej animácie sa môžu fanúšikovia a fanúšičky rozprávok tešiť aj na známe hlasy. V slovenskom znení budú diváci a diváčky v kinách počuť Michala Domonkoša, Natáliu Kóšovú, Romana Matiska, Treného Jankoviča, Dana Dangla, Petra Sklára, Soňu Norisovú, Zuzanu Šebovú a mnohých ďalších.

Animovaný nórsko-kanadský film TROLL: Príbeh o chvoste (Troll: The Tale of a Tail) v réžii Kevina MunroeaKristiana Kampa prinesie do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokŠpionážny triler s Gabrielon Allonom. Nové dievča
Ďalší článokFitness diár na rok 2020: Ako si zostaviť zdravý jedálniček?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.