Troll: Príbeh o chvoste – Nevídané dobrodružstvo čaká hrdinov aj divákov filmu

troll

Z dielne animátorov a dizajnérov zodpovedných za Shreka či postavičky filmovej série Madagaskar prichádza celkom nový príbeh úplne iného rozmeru – TROLL: Príbeh o chvoste. Do slovenských kín sa dostane v predvianočnom období, 12. decembra 2019.

Divákov a diváčky zavedie do pokojného kráľovstva, v ktorom si pokojne nažívajú obrovskí trollovia až do chvíle, keď odporný Grimmer premení trollieho kráľa Groma na kameň a jeho chvost ukryje kdesi v temnom Zakázanom lese. Podľa starodávneho proroctva je jediným trollom, ktorý môže všetko napraviť, kráľov syn – princ Trym. Má na to však len 3 dni! Spolu s kamarátmi sa preto vydá na divokú a nebezpečnú výpravu, aby zachránil otca, získal jeho chvost späť a navrátil kráľovstvu pokoj a harmóniu.  

Okrem štýlovej animácie sa môžu fanúšikovia a fanúšičky rozprávok tešiť aj na známe hlasy. V slovenskom znení budú diváci a diváčky v kinách počuť Michala Domonkoša, Natáliu Kóšovú, Romana Matiska, Treného Jankoviča, Dana Dangla, Petra Sklára, Soňu Norisovú, Zuzanu Šebovú a mnohých ďalších.

Animovaný nórsko-kanadský film TROLL: Príbeh o chvoste (Troll: The Tale of a Tail) v réžii Kevina MunroeaKristiana Kampa prinesie do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.