Súťaž ukončená: Vyhrajte Créme N°2 Cachemire – krém proti stresu!

CSúťaž o Créme N°2 Cachemire: Krém proti stresu
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Kozmetika Payot vám prináša novinky, ktoré bojujú proti začervenaniu a známkam stresu na pleti. Créme N°2 Nuage a Créme N°2 Cachemire obnovujú  rovnováhu kožnej mikroflóry. Teraz môžete jeden z nich vyhrať aj vy! Stačí ak sa zapojíte do našej súťaže.

Créme N°2 Cachemire a Créme N°2 Nuage  deň sa dňom vašu pokožku upokoja a rozžiaria. Okrem toho majú hydratačné a antistresové účinky!

Prečítajte si podmienky súťaže:

Stačí ak v období od 27. 10. do  3. 11. 2017:

1.) Lajknete našu oficiálnu facebook stránku: Magazín deň ženy.

2.) Lajknete tiež tento článok a zazdieľate ho.

3.) Do komentára pod týmto článkom uvediete, ako sa chránite pred stresom vy.

Hráte o novinku od kozmetiky Payot: Créme N°2 Cachemire

Ako sa pred stresom chrániť?

Stres si nás dokáže naozaj „podať“. Čo je najhoršie, robí to pomaly a zákerne. Pokiaľ sme však dlho v strese, prejaví sa to aj na našej tvári a pleti.  Nespavosť vám zaručí nepekné kruhy pod očami, nedostatok pitého režimu sa zas postará o suchú až fľakatú pleť.  Pod stresom sa tiež vylučuje hormón kortizol, ktorý je hlavným vinníkom pri tvorbe vyrážok a kožných ochorení. Môžeme sa tiež stretnúť so začervenaním kože a hlavne s vráskami.  Ako ho zastaviť?

Créme N°2 Nuage a Créme N°2 Cachemire

Vyskúšajte novinky od kozmetiky Payot! Créme N°2 Nuage a Créme N°2 Cachemire deň sa dňom vašu pokožku upokoja a rozžiaria. Okrem toho majú hydratačné a antistresové účinky. Upokojujú nepríjemné pocity na pokožke, zmierňujú podráždenie a začervenanie. Ľahká a vzdušná textúra je ideálna pre normálnu pleť a bezproblémové dni, zatiaľ čo kašmírová textúra kombinujúca olej a krém upokojí pleť náchylnú k vysúšaniu v zime alebo ako nočný krém.

Jadro zloženia

Prebiotiká vo forme cukrov vyživujú prospešné baktérie, ktoré sú už prítomné na pokožke, zároveň škodia „zlým“ baktériám a chránia tak kožnú mikroflóru. Probiotiká posilňujú účinky prebiotík prísunom ďalších „dobrých“ baktérií pre obnovu rovnováhy kožnej mikroflóry. Extrakt zo stromu kadidlovníka pílovitého (broswellia) je používaný tisíce rokov kvôli vôni jeho kôre, ktorý prináša pokoj. Ako jedna zo základných zložiek receptúry, znižuje transepidermálnu stratu vody (prirodzený proces vyparovania vody cez zrohovatenú vrstvu pokožky) a upokojuje podráždenie. Extrakt z kvetu jazmínu umožňuje, aby sa pokožka lepšie zladila so svojim prostredím a lepšie sa chránila proti každodenným agresorom.

Foto: www.payot.com

Výhercom súťaže sa stáva:

Enka Gonšorová Kapráliková 

Gratulujeme! 

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokKatarína Gillerová a jej Kroky v daždi
Ďalší článokDorianova kliatba: Príbeh v dvoch časových rovinách
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

15 KOMENTÁRE

  1. Najlepšie lieky proti stresu sú: po 1. zdravý životný štýl,, po 2. nájsť si čas na robenie takých činností, ktoré nás bavia po 3. nerobiť si ťažkú hlavu pre hlúposti, čo ja veru nie vždy dokážem, a po 4. dostatok spánku. 🙂 ♥ –( zdieľam )

  2. Dostatok spánku, kvalitná kozmetika (preferujem prírodnú), vitamíny, prechádzky na čistom vzduchu, stres odburám aj pri dobrej knihe ?

  3. Snažím sa zdravo stravovať, dopriať si dostatočný oddych a nájsť si čas pre seba a tiež pre činnosti, pri ktorých si oddýchnem a ktoré ma dokážu vždy pozitívne naladiť…stretávam sa s pozitívne naladenými ľuďmi…rada pozerám komédie, pri ktorých sa veľa nasmejem

  4. ja sa chránim tak,že si spravím dobrý čajík z levandule a medovky vypustím ak to ide všetko z hlavy a pomaly si ho vychutnám <3

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.