Šteklivá romanca Nevhodné správanie

Milé dámy, píšte si do svojho wishlistu alebo bežte do kníhkupectva. Je tu vynikajúca šteklivá romanca Nevhodné správanie od Vi Keelandovej, ktorá je u slovenských čitateliek mimoriadne obľúbená. Jej knižky sa objavili vo vyše 80-tich bestsellerových zoznamoch po celom svete. Pripomeňme jej veľké hity ako Šéf, Egomaniak, Krásny omyl, Nahá pravda, Žiadnu lásku, len sex.

Spoznáme mladú ženu Ireland Saint Jamesovú, ktorá už deväť rokov maká v jednej z najväčších amerických spoločností a zrazu ju vyrazia pre nevhodné správanie. A ešte aj bez odstupného. Stačilo jediné horúce video, ktoré na dovolenke na pláži nakrútila jej kamoška, ale šéfom v jej firme sa nepáčilo, ani si ju nezavolali na osobný pohovor a poslali jej domov výpoveď.

Ireland to samozrejme naštve, úplne zúri, otvorí si víno a povzbudená alkoholom sa rozhodne napísať najvyššiemu šéfovi firmy, aby mu to poriadne vytmavila. Pekne od srdca mu povie, čo si o ňom myslí.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Judita Hansman:

Grant Lexington, to je ten šéf, je typický frajer, čo strieda ženy ako ponožky, nechce sa viazať, užíva si svoje postavenie, ale tento poriadne nabrúsený mail od prostorekej bývalej zamestnankyne v ňom prebudí nečakaný záujem.

Vi Keelandová opäť použila šablónu šéf-podriadená, no  príbeh z vydavateľstva Ikar Nevhodné správanie je iný. Je možno vážnejší ako jej predchádzajúce, má veľmi silné pasáže, skvele sa číta, pretože Keelandová má vybrúsený štýl, tempo, dynamiku, ktorá baví.

Asi sa rýchlo stotožníte najmä s Ireland, ktorá si toho v živote preskákala dosť, nemala to ľahké, ale dokázala to všetko prekonať. Získala si dobrú prácu, bývanie, mala rodinu a hlavne si vedela užívať život. V práci sa snažila byť zodpovedná, svedomitá, išla si za svojím, nenechala sa zastrašiť a možno toto bude čitateľkám veľmi sympatické. Takže budete jej asi držať palce a ktovie, ako sa to napokon celé skončí.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokZátopek zažil po 70 rokoch opäť veľký úspech
Ďalší článokTýchto 10 zaujímavostí ste o novom sci-fi Reminiscence s Hughom Jackmanom určite nevedeli!
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.