Ohovárajú vás? Nebojte sa, iba vám závidia!

ohovaranie
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Poznáte ten pocit keď na vás pozerajú akoby ste mali na hlave kvetináč s kaktusom? Chodíte kanálmi a aj tak ste stále v hlavných správach? Dokonca ste zažili príchod do baru, kde sa dovtedy neutíchajúci hluk behom sekundy premenil na ticho?

Všimli ste si, že je niečo v neporiadku s vašim okolím? Ľudia vo vašom okolí čudne škúlia, počujete, že o vás a bez vás niekto hovorí a snaží sa to robiť úplne tajne? Ak áno, ohovárajú vás!

Ohováranie nie je zlé

Teda aspoň pre vás. Vedeli ste, že tí ktorí vás ohovárajú vám hlavne závidia? Ak nie, už to viete. Takýto ľudia trpia väčšinou komplexmi a sú hlavne závistliví. Ale ak nosíte na sebe čelenku v tvare pleteného venca a máte na sebe oblečené nevkusné šaty či na tvári omietku, v takom prípade začnite byť viac sebakritická. V prípade, že vyzeráte slušne a obstojne, alebo dokonca občas aj naozaj výborne, nemajte strach! To, že po vás pozerajú a počujete šepot, nemusí znamenať „koniec sveta“. Ženy obyčajne závidia, a preto rozosielajú signály iným a spolu sa v húfe snažia zakliať vašu osobu, aby ste už neboli očarujúcejšia ako ony.

Strach o partnera

Viete, čo je hlavnou príčinou ohovárania u žien? Majú strach z toho, že ich partner opustí práve kvôli takej žene ako ste vy. Ste krásna, dobre oblečená a máte sladký parfum? Stojíte na zastávke alebo v autobuse a okolo vás sa to hemží párikmi, ktorých ženská polovička na vás uhrančivo pozerá? Táto dáma vás chce začarovať pohľadom a potajme svojmu partnerovi „pre istotu“ nasadí putá, aby jej neutiekol? Ak áno, bude vás určite ohovárať. Či už je známa alebo neznáma.

 Vedeli ste, že tí ktorí vás ohovárajú vám hlavne závidia?

Uvedomte si, že každá žena má strach o svojho partnera, takže jej to nemôžete zazlievať. Berte jej ohováranie ako pozitívum a kompliment pre vás!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokStrom, ktorý sa kŕmi klamstvami
Ďalší článokNajväčšie zvieratá na svete: Pozrite si tieto rekordy
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.