Najnovšie trendy z oblasti módy: Toto radšej vynechajte!

trendy
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Hlavne s citom, prízvukujú nám denne stylisti a rôzni ďalší odborníci z oblasti módy. Je super inšpirovať sa, ale treba si uvedomiť, že nie všetko najmodernejšie vám aj naozaj sadne. Poďme sa spolu pozrieť na niektoré „hot“ trendy.

Na tieto trendy radšej zabudnite: 

Obočie ako vianočný stromček                                                                              Glitre, hviezdičky, kamienky, všetko ligotavé či farebné… Vyzeráte smiešne, až priam hrozne. Ale čo tam po tom, veď ste tematicky naladené…

Chlpaté papuče                                                    Takéto papuče nebudem nosiť, ani keby mi ich niekto dal zadarmo. Ľudia s čo i len trochou súdnosti a vkusu tento výtvor rituálne spália. Pre tých, ktorí ich nedostali, ale sami si ich kúpili, nie z recesie, ale ako najnovšiu vychytávku – pre tých nemám asi vhodný komentár…                                                                                    Airmaxy so sukňou                                                  A máme tu aj niečo ďalšie z kategórie obuv. Tie nie sú až tak zlé, ale obliecť si ich k šatám alebo sukni – to naozaj?? TOTO je fakt teraz módne?! Tak to som potom asi zaspala dobu alebo čo. Úplnou čerešničkou na torte sú pre mňa ale tenisky Huarache. Prosím vás, vysvetlíte mi niekto, čo je estetické na týchto botaskách? Podľa môjho skromného názoru je to nevkusnosť na „entú“, hodná tak na práce v záhradke, ale okej, čo ja o tom môžem vedieť…

Lodičky s teplákmi                                                                                                  Celkovo, kombinácia športového a elegantného nerobí dobrotu… Vyzerá to, akoby ste sa nevedeli rozhodnúť, kam ísť skôr, či do fitka alebo na pohovor. Prekombinované, chaotické, absolútne sa k sebe nehodiace.

Pár módnych slov na záver

Keď som ale „presondila“ nejaké stránky, ako aj reporty z prehliadok vydýchla som si. V tom zmysle, že na Slovensko ešte nedorazili veci ako priesvitné nohavice (á la priehľadné plastikové rifle z top shopu) alebo crocsy na platforme… Ale čo nie je, môže byť a možno aj na tie dôjde… Nechajme sa prekvapiť, čo pre nás vytvorili kreatívci na nadchádzajúcu jar.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokMalý zázrak: Príbeh o priateľstve a dobrodružnom putovaní
Ďalší článokPeeling na tvár: Ako vybrať ten správny?
Narodená a stále žijúca v Košiciach. Milovník kníh, Talianska, sitcomu Frasier a dobrej hudby. Moje znamenie je lev, ale charakteristika na mňa veľmi nesedí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.