Na zlých miestach: Riskantné zoznamovanie na internete

na zlych miestach
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Na zlých miestach je skvelý psychotriler, aké píše len Joy Fieldingová. Príbeh o tom, aké riskantné môže byť zoznamovanie na internete. Strašidelný triler o priateľstve, žiarlivosti a vášni. O smrteľnej kombinácii, z ktorej vám budú behať po chrbte zimomriavky...

V roku 2012 zavítala jedna za najlepších autoriek psychotrilerov Joy Fieldingová aj na Slovensko a bolo vidieť, že má nesmierne veľa fanúšikov. Doteraz jej vo vydavateľstve Ikar vyšlo 25 kníh a teraz vychádza novinka Na zlých miestach.

Zoznamovanie sa cez internet je riskantné: čo vás čaká v najbližšej správe od neznámeho muža? Sympatický pozdrav alebo nevyžiadaná oplzlá fotografia? Je tajomný cudzinec rovnako príťažlivý aj v reálnom živote alebo má o desať rokov a pätnásť kíl viac?

Mladá žena Paige, jej sesternica a odveká rivalka Heather, najlepšia priateľka Chloe a mama Joan si stiahnu mobilnú aplikáciu zoznamovacej stránky, vytvoria si profil a dúfajú, že sa preklikajú k láske a šťastiu. Každú k tomu privedie iná forma zúfalstva – rozvod, nuda, partnerská nevera či smrť milovaného manžela.

Začítajte sa do novinky Na zlých miestach:

„Tak, povedz mi niečo o sebe,“ vyzýva ju. Usmeje sa v nádeji, že je to milý úsmev, ani priširoký, ani nevýrazný, možno odráža jeho nekonvenčný zmysel pre humor. Myslí si, že by ju mohol priťahovať. Chce ju očariť. Chce sa jej zapáčiť.
Mladá žena, ktorá sedí oproti nemu pri bezchybne prestretom stole pre dvoch, zaváha.

Keď prehovorí, hlas jej znie ticho a rozochvene. „Čo chcete vedieť?“
Je krásna, má o čosi viac než dvadsaťpäť, porcelánovú pokožku, hlboké modré oči, dlhé hnedé vlasy, výstrih plný tak akurát. Presne ako sa javila v inzeráte, čo nebýva vždy tak. Zvyčajne si uverejňujú fotografie spred niekoľkých rokov, čo znamená, že ženy sú v skutočnosti staršie. „Takže na úvod, prečo si na zoznamke? Si úchvatná. Neviem si predstaviť, že by si mala problémy zoznámiť sa s mužmi, najmä v meste ako Boston.“

Opäť váha. Je skôr plachá a premýšľavá než zahľadená do seba. Aj to sa mu páči. „Myslela som si, že to bude zábava,“ pripustí. „Všetky moje kamarátky majú v telefóne zoznamovaciu aplikáciu. A už nejaký čas som nerandila…“
„Mala si priateľa?“

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPosledný bohém: Výnimočná kniha o Karolovi Duchoňovi
Ďalší článokNajlepšie afrodiziaká: Neuveríte, čo jedli ľudia v minulosti
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.