Na základe týchto 4 dôležitých vecí vás ľudia hodnotia a vy o tom ani neviete

hodnotia
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Takmer ihneď, čo ľudia spoznajú nejakého nového človeka, ho hneď analyzujú a hodnotia. Všímajú si detaily, na základe ktorých si utvárajú názor. Možno sa vám to bude zdať cynické, no takémuto posudzovaniu sa čoraz viacej prikladá veľký dôraz nielen pri výbere partnera, ale aj potenciálneho zamestnanca.

Podanie ruky

Extroverta spoznáte podľa pevného stisku ruky, ktorý vyžaruje silu a istotu. Takí sa neboja ukázať svoje hodnoty, názory a pocity. Naopak submisívnejšie osoby majú stisk miernejší, slabší a jemnejší. Prezentujú tým často svoje nízke sebavedomie či strach.

Farba oblečenia

To, čo máme na sebe o nás veľa prezrádza, najmä ak ide o farbu odevu. Emotívne duše s citom pre umenie a detaily si poväčšine vyberajú tmavšie farby, hlavne čiernu. Odvážne a provokatívne osoby radi siahnu po červenej, pretože chcú žiť naplno. Ak milujete bielu, ste organizované a logicky zmýšľajúce, máte analytické myslenie a cit pre presnosť. Zelené outfity si vyberajú lojálni a oddaní ľudia, naopak milovníci modrej sú zase stabilní, ohľaduplní a citliví.

Zlozvyky

Klepkanie perom, hryzenie nechtov či najčastejšie – hranie sa s vlasmi. Aj keď sú to činnosti, ktoré sa väčšinou spájajú s nudou, na ostatných môžu pôsobiť ako prejav nespokojnosti, netrpezlivosti či frustrácie. A tak určite pôsobiť nechcete.

Oči

Naše zrkadlo do duše vie o nás prezradiť asi najviac zo všetkého. Všímaví ľudia dokážu z očí vyčítať ako sa cítime, na čo myslíme, dokonca aj to, či klameme. Dokonca aj farba je dôležitá. Modrookí ľudia sú údajne drzí, majetnícki a je u nich väčšia pravdepodobnosť alkoholizmu než u osôb s tmavšími očami. Osobné stretnutie vždy najviac obohatí očný kontakt. Jeho nedostatok často odhaľuje nízke sebavedomie či slabú vôľu.

Foto: unsplash.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokDojímavá dráma Supernova prináša do kín posledný výlet mužského páru
Ďalší článokJesenné módne hity, ktoré zahrejú srdce každej milovníčky módnych trendov
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.