Masáž pre unavené oči v 4 krokoch

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Pracujete s počítačom alebo denne zaťažujete svoje oči? Vyskúšajte túto jednoduchú, rýchlu a účinnú masáž očí zahrnúť do svojich pravidelných rituálov. Ako na to?

Aj vám sa stáva, že sa cítite unavení a štípu vás oči pri dlhej práci za obrazovkou? Prinášame vám pár rád, ako si bezpečne pomasírovať oči bez poškodenia sietnice a praskania cievok. Túto masáž si doprajte raz za hodinu, ak pracujete v opticky náročnom a monotónnom prostredí.

Postupujte podľa týchto krokov: 

1. Najprv si poriadne rozohrejte dlane tým, že ich budete o seba silno trieť. 

2. Oprite si ruky pred seba o stôl o lakte a dlane otočené k tvári. Ako by ste si chceli chytiť hlavu do dlaní. 

3. Zatvorte oči a hlavu jemne položte do dlaní tak, že spodná hrana dlane zapadne do očnej jamky a všetky prsty smerujú hore nad čelo.

4. Zhlboka sa nadýchnite, potom hlboko vydýchnite. Pri každom výdychu sa uvoľnite a nechajte spodnú hranu dlaní hlbšie tlačiť do očí. Pri nádychu ľahko dvíhajte hlavu z dlaní tak, že sa tlak na oči zmenší, ale ostanú v kontakte s dlaňami. Opakujte 10 nádychov a výdychov.

Môže sa stať, že chvíľu po masáži budete mať rozostrené videnie, no neskôr sa vráti do normálu.

 

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokHorst prichádza s pokračovaním krimisérie William Wisting – Jediná
Ďalší článokPríbeh odvahy a lásky na motívy skutočných udalostí
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.