Kristonovej intímny telocvik: Zdravie pre každú ženu

Kristonovej intimny telocvik
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Kristonovej intímny telocvik umožňuje, aby sme sa dokázali rozvíjať v oblasti, ktorá bola doposiaľ tabuizovaná. Metóda Andrey Kristonovej vyliečila v priebehu posledných tridsiatich rokov státisíce žien. Mnohým sa zlepšil zdravotný stav, začali sa cítiť dobre vo svojej koži v každej fáze života. Začali naplno prežívať svoju sexualitu. Vďaka cvičeniu sa narodilo niekoľko sto bábätiek.

Mnohé ženy nemajú na seba príliš veľa času – zamestnanie, domácnosť, rodina… Napriek tomu sa Kristonovej intímny telocvik oplatí zaradiť do denného programu na niekoľko minút, podobne ako umývanie zubov. Prečo? Čo to vlastne je?

Andrea Kristonová ponúka v knihe najskôr cviky pre harmonickú tvár – gymnastiku tváre, cviky na hrdlo proti chrápaniu, uvoľnenie tváre. Ďalšia kapitola je venovaná ochrane poprsia, súčasťou je séria intenzívnych cvičení na udržanie pŕs a omladenie pŕs.

3. kapitola knihy Kristonovej intímny telocvik ponúka praktiky na uvoľnenie menštruačných kŕčov. A napokon 4. kapitola, ktorá je základom knihy – intímny telocvik. Andrea vysvetľuje, ako postupovať s cvičeniami. Dokonca pridáva intímny telocvik pre mužov a tréning detí.

Tu sú overené výsledky Kristonovej intímneho telocviku:

  • Za účasti lekárov sme meraním s prístrojmi dokázali, že po 10-týždňovom cvičení sa u žien dosiahlo zosilnenie svalov zvieračov o 132 %.
  • U 93 % žien sa zastavilo nechcené unikanie moču, zapríčinené slabým svalstvom.
  • Po skončení cvičení sa zvýšilo sebahodnotenia 96 % žien.
  • U 48,7 % žien sa zmiernili menštruačné kŕče.
  • U 85 % žien a mužov sa stratili príznaky hemoroidov.
  • V 82 % cviky pomohli pri poklese močového mechúra.
  • Pravidelné cvičenie prispieva k zvýšeniu vitality a chuti do života.
  • Výrazné zlepšenie sme dosiahli pri troch typoch inkontinencie, ako aj pri zlepšení sexuálnych funkcií.

Čo možno očakávať od cvičení?

Črevá ožijú už o niekoľko dní. Uľahčí sa a možno bude aj častejšie vyprázdňovanie stolice. To, samozrejme, neznamená hnačku, iba to, že pravidelným pohybom sa dolný úsek črevného systému bude efektívnejšie posúvať, zlepší sa jeho fungovanie. To pre mnohé ženy môže znamenať veľkú kvalitatívnu a potešujúcu zmenu, veď mnoho žien trpí zápchou.

Unikanie moču prestane alebo sa zmierni podľa subjektívnych výpovedí žien, ktoré sa zúčastnili na našich meraniach a výskume, v 92 % v prípadoch, keď problém vyvolalo svalové oslabenie.

Pošva sa stane pevnejšou. Po cvičení s meraním sily pošvy mi väčšina žiačok tlmočila poďakovanie a  pozdrav ich manželov. Pravidelným cvičením svalové vlákna zhrubnú, preto sa zvýši aj ich základná pevnosť, držia čoraz lepšie.

Zvierač konečníka bude silnejší. Zmení sa už jeho základný tonus, jeho pevnosť. Aj v stave pokoja bude užší a vystúpi vyššie.

Vzrastie schopnosť zažiť orgazmus. Od mnohých svojich žiačok som dostala informácie, aký úžasný vplyv má v tomto smere cvičenie. Sexuálna neukojenosť môže mať, samozrejme, veľa príčin, ale často ňou býva oslabený tkanivový systém.

Ťažkosti s hemoroidmi sa zmiernia alebo ustanú, keďže tkanivová poduška, ktorá sa nachádza v okolí konečníka, bude mať silnejšiu oporu. Vďaka získanej pevnosti zaujme pôvodné miesto a nebude vyťahane vytŕčať von bez držania.

Knihu si môžete kúpiť aj tu www.noxi.sk.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článok7 trikov na krásne vlasy: Viete sa starať o svoju korunu krásy?
Ďalší článok3 typy žien vo vzťahu: Ženy, do ktorej skupiny patríte vy?
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.