Historická romanca Neželaná príťažlivosť: Tip na knihu

Kristin Ann Hunterová aj štvrtým dielom ságy Neželaná príťažlivosť dokazuje, že má cit pre písanie pravých romancí, ktoré odomknú kľúčom vaše srdce a zasiahnu vás.


Toto je dôstojná, sladká a roztomilá rozlúčka s rodinou, na ktorú tak skoro nezabudnete.
Neželaná príťažlivosť je štvrtý diel v úžasnej sérii Sága rodu Hawthorneovcov a rozhodne si ho nenechajte ujsť!

“Spoločenská sezóna je v plnom prúde, odhaľujú sa tajomstvá, vracajú sa staré lásky a srdcia sa spájajú – napriek podvodom a klamstvám. Toto všetko je príhodným finále tejto série a príjemným doplnkom k romanciam z regentského obdobia,“ napísal prestížny Publishers Weekly.

Griffith, vojvoda z Rivertonu, má rád poriadok, logiku a ešte radšej to, keď je všetko pod kontrolou. Takto pristupuje aj k výberu svojej nevesty. Je si istý, že slečna Frederica St. Claireová je pre neho tá pravá, ona sa mu však z neznámych dôvodov vyhýba. Namiesto nej sa mu vždy do cesty pripletie jej nádherná sesternica slečna Isabella Breckenridgeová.

Isabella by si mala naplno užívať svoj vstup do spoločnosti, ale jej rodina má veľké problémy a strýko jej sľúbil, že ak na jeho politické machinácie použije svoju krásu, pomôže im. Nemá z toho dobrý pocit a čím viac Griffitha spoznáva, tým viac si praje, aby ju neťažil tento nešťastný záväzok.
Dokážu Griffith a Isabella odložiť pýchu a čeliť svojmu strachu, aby všetko dopadlo šťastne?
Nájde vojvoda z Rivertonu konečne svoju lásku?

Neželaná príťažlivosť je tá správna romantická oddychovka, ktorou Kristi Ann Hunterová rozhodne nesklamala svojich verných čitateľov.
Ak hľadáte ľúbostný príbeh z obdobia anglickej Regencie, ktorý vás na niekoľko hodín prenesie inam, toto je tá správna kniha pre vás!“ sľubuje USAToday.

 Kristin Ann Hunterová absolvovala na Technickej univerzite štátu Georgia odbor informatika, no odjakživa chcela písať knihy. Vyhrala autorské súťaže Golden Heart (organizátor Romance Writers of America, RWA) a Genesis (American Christian Fiction Writers, ACWF). Získala cenu Maggie Award for Excellence (Georgia Romance Writers).
Je spoluzakladateľkou a koordinátorkou blogu Regency Reflections a s manželom a tromi deťmi žije v štáte Georgia.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokNočné mory z temnôt: Nový horor vám zvýši tep
Ďalší článokPrekliata láska: Historická romanca pre milovníkov ľúbostných príbehov
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.