farba roka 2018, ultra violet, ultrafialová
farba roka
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Poznáme panovníčku módy, dizajnu a líčenia na nasledujúce dni. Farba roka 2018 je totiž farba vesmíru aj kvetov – ultrafialová. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi fotkami na toto obdobie! 

Farba roka 2018 má byť ultrafialová

Ultra Violet bude vládnuť móde a dizajnu. Už od roku 2010 vyhlasuje spoločnosť Pantone farbu roka. Jej stupnice sú základom pre viaceré priemyselné a dizajnové odvetvia. Ultrafialová sa nachádza pod číslom PANTONE 18-3838.

Fialová je zmesou studenej modrej a teplej červenej farby. Táto farba je plná túžob, ilúzií, melanchólie, mystiky, podvedomia, tajuplnosti a privádza k meditácií. Je tiež farbou, ktorá uspáva. Stimuluje hormonálnu činnosť a zabezpečuje lepšiu imunitu organizmu.

Farba roka 2018 harmonizuje energiu, dodáva kreativitu, predstavivosť. Obľubujú ju ľudia svojrázni, taktní, introvertní, vášniví a s veľkou dávkou fantázie. Spája sa s hormonálnymi odchýlkami.

@milk1422 inspiration ?? I used: EYES: @urbandecaycosmetics @sephorapolska Electric Palette URBAN, JILTED,CHAOS @koboprofessionalpoland 112 Violet @nyxcosmetics_pl prismatic MERMAID-OPALESCENT MINT @nyxcosmetics_pl primal colors hot black @bell.cosmetics Secret Garden Colorful Eyeliner 01 BROW: @anastasiabeverlyhills Dip Brow Pomade Taupe FACE: @yslbeauty All Hours DB20 @rcmamakeup No Colour powder @guerlain meteorites 02 claire @smashboxcosmetics @sebastian_gradzik contour kit @thebalm_cosmetics mary Lou Manizer LIPS: @anastasiabeverlyhills Lip Palette 9,12, primary 1 & 5 #nyxcosmeticspl #milk #milkfacechart #milkinspiration #anastasiabrows #abhcosmetics #abh #anastasiabeverlyhills #urbandecay #violet #ultraviolet #makeupart #promakeup #promakeupartist #makeupguru #makeuplove #promakeup #promakeupartist @undiscovered_muas #swiatpedzli @swiatpedzli @makeupartists.worldwide

A post shared by Magdalena RejtczakFrączkiewicz (@mrs.lashes) on

Sjera ?

A post shared by Melanie Marsman (@melaniemarsman) on

https://www.instagram.com/p/Bd19WMjjSK2/?tagged=ultraviolet

Zdroj foto: Instagram

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokMilovanie s vanilkou: Romantický príbeh s prvkami erotiky
Ďalší článokInstantné vzťahy: Novodobý fenomén?
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.