Čo muži na ženách najviac neznášajú?

muzi
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Každý deň sa snažíme vyzerať pred mužmi čo najlepšie. Avšak, čo keď je to len zdanie? Poradíme vám, čo muži doslova neznášajú a čomu sa nabudúce vyhnúť.

Veľa make-upu

Ak sa chystáte na rande a so svojou polovičkou sa poznáte len z internetových fotiek, tak svoje schopnosti v nanášaní make-upu a farieb nechajte radšej na inokedy. Muži totiž nechcú vidieť ženu, ktorá vyzerá ako múka s červenými perami a linkou po vlasy. Zvoľte radšej niečo jednoduchšie.

Obočie

Muži si v tejto dobe všímajú už aj túto časť ženskej tváre. Ak sledujete nové trendy v líčení, tak viete, že najdominantnejšie je práve obočie. Zabudnite na veľmi tenké, vytetované či silno namaľované. Malo by vyzerať prirodzene. Nepreháňajte to s rôznymi farbami či ceruzkami, ktoré nemajú farbu vášho prirodzeného obočia.

Dlhé nechty

Gélové nechty sú v móde už dlhšie, avšak v posledných rokoch sa dĺžka nechtov poriadne zmenila. Pre mužov je však naozaj komické, keď pozorujú ako sa pokúšate vziať do rúk mince. A s extra dlhými pazúrmi to nejde a nejde. Môžu byť pekné, ale keď s nimi neviete pracovať, tak si ich nedávajte robiť. V neposlednom rade je nutné zdôrazniť, že vašimi drápkami môžete ublížiť vašej polovičke.

Oholiť sa alebo nie?

V roku 2017 je trendom, že sa neholia nielen muži, ale dokonca aj ženy. Na rôznych internetových stránkach môžeme vidieť príspevky žien, ktoré sa odmietajú holiť. Vraj sa cítia takto lepšie. Omyl! Možno sa to niektorým mužom páči, avšak väčšina mužov je proti. A tak, keď sa raz chcete vydať a nezostať sama do konca života, dbajte aj na holenie, hoci nám to berie čas!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokKto vraždil a ako to dokázal? Krimi séria Joseph Spector pokračuje
Ďalší článokV slávnom hoteli opäť niekto vraždil. Záhadný hosť a chyžná ako amatérska detektívka

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.