Bláznivý horoskop na jún 2022: Radšej ho neberte až tak vážne

horoskop na apríl 2022
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Leto sa už blíži! Viete, aký bude mesiac jún 2022 podľa znamení? Prečítajte si náš bláznivý horoskop na jún 2022. Neberte ho však úplne doslova.

Baran

Jún vám prinesie dychtivú túžbu po nových veciach. Nenechajte sa deprimovať ubíjajúcou prácou a skočte radšej na drink s priateľmi, ktorí vám pomôžu vyčistiť si hlavu. Len to s alkoholom veľmi neprežeňte, lebo si vyčistíte aj žalúdok.

Býk

Tento mesiac budú Býci bojovať s negatívnymi myšlienkami ako čokoholici, ktorí sa pokúšajú držať diétu. Na povrch vyplávajú staré bloky, ktoré v sebe nosíte už dlhší čas. Možno nájdete aj starú blokovú pokutu za parkovanie.

Blíženci

V júni budú Blíženci hviezdiť rétorickými schopnosťami, vďaka ktorým vás budú všetci naokolo „žrať“. Zbaľte si kufre a vyrazte na exotickú dovolenku, no pred tým radšej veľmi nežerte, aby vás „žrali“ aj v plavkách.

Rak

Jún bude pre Rakov Amorov mesiac plný flirtov. Počas tohto obdobia sa budete cítiť veľmi sebavedomo a príťažlivo. Možno až tak, že znenazdajky vybehnete v sexi bielizni na ulicu vábiť nové objekty.

Lev

Jún podporí Levov v afektovanom správaní. Vaše silné emócie dokážete skrotiť len nejakým bojovým športom. Môžete napríklad vyskúšať mlátenie do vreca, zaháňanie sa panvicou či vyhadzovanie starých harabúrd.

Panna

V júni k vám pricvála depka na čiernom koni. Preto, lebo sa vo svojom živote paradoxne nikam neposúvate. Možno bude stačiť vytrčiť kopýtka do prírody, ktorá vás nabije čerstvými nápadmi a posunie vpred.

Váhy

Jún bude pre vás plný neistoty. Začnete o sebe pochybovať a vyhľadávať chválenie či chlácholenie od blízkych. Pokiaľ od nich nič nevymámite, „chytíte pod krk“ aj neznámych a vynucovanie bude pokračovať.

Škorpión

Jún vám prinesie silné emócie, ktoré budú mať dvojnásobnú silu. Preto sa radšej neutápajte nad videom o smutnom osude šteniatok, ale radšej si pozriete bláznivé detské tančeky. Otvorte sa tiež čítaniu otvorených kníh.

Strelec

Jún bude mesiacom novej etapy života, v ktorej stretnete niekoho nového. A to staré pôjde preč! Preto sa zbavte plesnivej skrine, ktorá v sebe skrýva krivdy z minulosti, a hlavne kostlivca – milenca z 85-teho.

Kozorožec

Jún vám prinesie veľa nehy a citov. To vo vás vyvolá túžbu po stabilnom vzťahu. Zaplaťte si preto kurz profesionálneho flirtu a vyrazte do ulíc! Ak túžite po niečom hlbšom, musíte ešte siahnuť po psychologickom kurze.

Vodnár

Jún bude pre Vodnárov obdobím bujarých večierkov a nespútanej zábavy. Ešte šťastie, že pre vás už večierka neplatí a môžete svojim zmyslom pre humor vábiť opačné pohlavie do skorých ranných hodín.

Ryby

Jún prinesie do života Rýb veľa zmien. Je len na hviezdach a na náhodách, či budú smerovať k lepšiemu alebo horšiemu. No pre istotu sa tento mesiac radšej neobjednávajte ku kaderníkovi ani na tetovanie.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPoznáte moderné druhy žalúzií a roliet? Možno zaujmú aj vás
Ďalší článokAko Island zmenil svet: Od objavenia Ameriky k Tolkienovej múze
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.