Ako zorganizovať najlepšiu rozlúčku so slobodou?

rozlucka so slobodou
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Svadba je životný miľník každej z nás a mnohé ženy si už v tínedžerskom veku predstavujú, ako bude vyzerať ich deň D. Ak vás tento rok čaká vlastná svadba, poprípade sa vydáva vaša dobrá kamarátka, ako zorganizovať najlepšiu rozlúčku so slobodou?

Chata na víkend

Ak ste väčšia partia a viete si predstaviť skôr rozlúčku, kde budete mať svoje súkromie a kde budete môcť vystrájať bez toho, aby vás „očumovali“ iní hostia podnikov, objednajte chatu na víkend niekde v horách na samote, kde si budete môcť užívať relax, oddych a hlavne zábavu. Jedná sa predsa o poslednú párty pred uzatvorením manželstva, tak nech to stojí za to!

Výhodou chaty na víkend v horách je predovšetkým tiché prostredie. Nikto vás nebude rušiť, nikto vám nebude klopať na dvere, že ste hluční. Jednoducho budete široko ďaleko sami.

Druhou výhodou chaty na víkend je dostatok miesta na zábavu. Na chate si môžete spraviť diskotéku, zahrať si zábavné hry a v teplom počasí si môžete aj na terase niečo ugrilovať.

Diskotéka

Ak netúžite po rozlúčke na viac ako jeden večer, odporúčame ísť niekam na diskotéku. Nemusí to byť ani mesto, kde žijete. Môžete ísť niekam mimo, niekam, kde viete, že býva dobrá zábava.

Mnohé ženy sa chodievajú lúčiť aj do Vysokých Tatier, najmä do miestnych podnikov.

Skúste sa dohodnúť a choďte na diskotéku. Nezabudnite budúcej neveste kúpiť korunku a urobte/ kúpte pár rekvizít, ktoré neskôr môžete využiť aj na svadbe.

Každá budúca nevesta chce nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou, tak jej/ si ju zabezpečte!

Ak chcete pre seba, či svoju kamarátku ozvláštniť rozlúčku so slobodou, zajednajte limuzínu, v ktorej budete mať bohaté občerstvenie a samozrejme aj fľaše šampanského. Môžete sa v nej presúvať z jedného diskotékového baru do druhého.

Nezabúdajte ale všetko organizovať vopred, aby si všetky kamarátky stihli rezervovať tento termín len na túto udalosť.

Zdroj obrázka:

Autor: Artem Ermilov / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokĽadová sezóna 3: COOL partička sa vracia do kín!
Ďalší článokČeská komédia Chlap na striedačku: Netradičná dohoda medzi manželkou a milenkou
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.