Ako sa pripraviť na príchod návštevy?

návšteva
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Poznáte to. Len čo sa prezlečiete do domáceho oblečenia, uvaríte si kávu, vyložíte si nohy, zazvoní vám telefón a vaši priatelia vám oznámia, že k vám prídu na návštevu. Takéto inak príjemné chvíle sa môžu zmeniť na horor, najmä ak vaša chladnička zíva prázdnotou a domácnosť nemáte upratanú.

Ak čakáte návštevu, dajte si do chladničky chladiť fľašu talianskeho vína. Ako sa však pripraviť na príchod návštevy? Čo chystať a čo naopak nie?

Alkohol, ktorý vaši známi obľubujú

Po čase zistíte, aký alkohol vaši priatelia pijú. Ak však netušíte, čo kúpiť, takým pivom a kvalitným slovenským vínom značky Mrva Stanko nič nepokazíte. Pivo a víno milujú aj ženy, čiže sa nemusíte báť, že by vaša kamarátka odmietla pohár dobrého piva/ vína. Pánom ulahodíte kvalitnou whisky.

Zeleninový šalát a kvalitné mäsko

Muži si radšej pochutnajú na dobrom steaku, ale čo k nemu? No predsa šalát! Využite sezónu čerstvej zeleniny a pripravte si grécky šalát; kapustový šalát; poprípade šaláty, kde nesmie chýbať polníček a aromatická rukola.

Klasické chlebíčky

Ktorá z vás na návšteve neochutnala obložené chlebíčky od hostiteľky? Nachystajte dostatočné množstvo chlebíčkov, ale pozor, ak navrch strúhavate syr, myslite na to, že po čase oschne. Dávajte si preto chlebíčky do uzatvárateľnej dózy. Radšej ich spravte menej a keď budú chýbať, z ingrediencií, ktoré si vopred nachystáte (pomazánku, šunku, vajíčka a ostatné), pripravíte ďalšie chlebíčky.

Pred príchodom očakávanej návštevy sa najedzte, aby ste pripravené pochúťky nevyjedali a nechali ich pre návštevu. Bolo by to naozaj nevhodné. Odporúčame vám pred príchodom návštevy si dôkladne poumývať chrup a pokojne môžete použiť aj kvalitnejšie bieliace pásiky, ktoré váš chrup vyčistia.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokMať spoločný účet alebo nie? Dilema, ktorá trápi možno aj vás
Ďalší článokNapíše si konečne vlastný príbeh?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.