Ako sa prestať vo vzťahu hádať a užívať si konečne život

hadat
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Máte vo zvyku sa hádať s partnerom dokonca kvôli odkvapnutej paste na podlahe? Ani jeden deň sa nezaobídete bez hádok, kriku a štipľavých nadávok? Vypustíte pestré nadávky, aj v prípade, že to nie je potrebné? Myslíte si, že váš vzťah je založený na hádkach bez ktorého si ho neviete už ani len predstaviť? Ak áno, pokúste sa o zmenu! Zbytočnými hádkami si ho len kazíte a prichádzate o to pekné, čo vzťah ponúka.

Je to iba o prístupe!

Chcete sa do konca života iba hádať, vrčať po sebe ako hladné vlky a škriepiť sa? Nebolo by lepšie upokojiť sa, dať si pohár vína alebo vyraziť na výlet za dobrodružstvom? Uvedomte si, že každý vzťah potrebuje mať niečo, čo ho spraví výnimočným a zaujímavým, aby vás neomrzel! Naozaj sú to tie večné hádky, doťahovanie sa a zhadzovanie viny na toho druhého za niečo, čo urobil alebo neurobil? Určite nie. Ak sa pokúsite prestať hádať, zamknúť svoj ostrý jazyk za „mreže“ a budete hľadať niečo dobré, všetko sa môže zmeniť.

Porozumejte si konečne!

Viete, čo môžete cítiť? Ak znížite intenzitu hádok na minimum, budete hľadať kompromisy a to dobré, zaručene budete spokojnejšie. Odľahne vám, znížite tým neobvyklé výbuchy nervov a prestanete upadať do depresie.

Zamerajte sa na vaše spoločné chvíle!

Prehodnoťte vaše priority a venujte sa chvíľu pestovaniu vášho vzťahu! Možno sa vám zdá, že nemáte čas byť spolu, ale to nie je pravda. Keď chceme, všetko je možné. Možno vám postačí hodinka každý deň! Buďte spolu vy dvaja a okolie nevnímajte. Nebuďte zavretí doma, ale vyberte sa do prírody alebo ak máte dostatok času zájdite na dovolenku či výlet.

Milujte to pekné, čo je medzi vami! Prestaňte sa hádať.

Nielenže sa zbavíte hádok, ale dokonca si upevníte vzťah. Hľadajte pozitívne stránky, vydolujte tú lásku, ktorá drieme hlboko vo vašom vnútri a milujte život taký aký je. Hlavne nech vám neprekĺzne pomedzi prsty!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAkcia a napätie väzenskej vzbury po Havlovej amnestii! Je tu druhý teaser k filmu Amnestie
Ďalší článokŽenská na vrchole – Martin Dejdar nám porozprával o novej česko-slovenskej komédii
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.