Ako prekonať stereotyp vo vzťahu?

stereotyp
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Všetky činnosti, ktoré ste doteraz s partnerom robili, vás nebavia, nenapĺňajú, ale zároveň máte obavy, že všetko pekné, čo medzi vami bolo a vlastne aj je, razom zmizne? Hovoríme tomu stereotyp a nebojte sa, dá sa prekonať.

Záleží však na tom, ako sa k tomuto problému postavíte a či obaja chcete tento problém vyriešiť. Ak sa bude snažiť len jeden z partnerov, vzťah nezachránite. Ako teda prekonať stereotyp vo vzťahu?

Prejavujte si nežnosti ako na začiatku

Spomínate si ešte na tie časy, kedy ste boli čerstvo zamilovaní, túlili ste sa k sebe, bozkávali ste sa na každom kroku a vôbec vám nevadilo, že nemáte na sebe prekrásne spoločenské šaty a nie ste perfektne nalíčená? Vráťte sa naspäť do týchto čias. Prejavujte si nežnosti a dokážte svojmu partnerovi, že ho milujete tak, ako na začiatku.

Nájdite si novú záľubu, spoznávajte nové miesta 

Ak máte nejaké nesplnené sny, teraz je ten správny čas ich zrealizovať. Objavujte niečo nové a nájdite si záľubu, ktorej sa budete venovať aj vy, aj váš partner. Uvidíte, behom chvíle ani len nepocítite, že sa do vášho vzťahu dostal stereotyp. Turistikujte, bicyklujte, cvičte. Jednoducho robte, čo vás oboch napĺňa. Spoločne sa zasmeje a budete sa cítiť šťastne. Opäť k sebe nájdete cestu. Tak obujte si svoju najobľúbenejšiu dámsku obuv a vyrazte na cesty!

Zvádzajte 

Stereotyp vo vzťahu určite ovplyvnil aj váš sexuálny život. Kúpte si nové sexy podprsenky, tangá alebo nohavičky. Jednoducho musí to byť niečo dráždivé, čo vášho partnera dostane do kolien. Vzájomné zvádzanie z vášho vzťahu určite vyženie stereotyp. Ak nemáte nič erotické, čo by vášho partnera rozpálilo, hoďte si do svojej elegantnej dámskej kabelky peňaženku a vyrazte na nákupy!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAko kombinovať jednotlivé oblečenie z vášho šatníka?
Ďalší článokMať spoločný účet alebo nie? Dilema, ktorá trápi možno aj vás
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.