Ako byť pre svojho partnera aj po rokoch stále atraktívna

atraktivna
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Sú dni, kedy sa sama sebe nepáčite. Ak sa k tomu pridá aj nechuť vstať z postele a váš celkový zlý pocit, je oheň na streche. Nedovoľte, aby taký pocit nadobudol aj váš partner, s ktorým zdieľate jednu domácnosť! Buďte pre neho stále atraktívna!

Takto mu nikdy nezovšedniete a budete pre neho stále atraktívna partnerka.

Úsmev

Možno sa vám to zdá ako nepodstatná maličkosť, ale pravdou je, že úsmev robí s ľuďmi ozajstné divy. A nielen s tými, ktorým ho venujeme, ale aj s tými, ktorý ho dodávajú. Snažte sa o decentný úsmev, počas ktorého na chvíľku ukážete svoje zuby. Zároveň sa snažte o dlhý pohľad z očí do očí, ktorému len máloktorý muž dokáže odolať.

Buďme ženami

Muži majú radi, keď sa správame ako ženy. Nie keď sa afektovane smejeme, rozprávame alebo klebetíme na adresu mužov či ohovárame iné ženy. Naozaj nemusia byť svedkami niečoho takéhoto? Zabudnite aj na vulgárne výlevy či pľutie na chodník. Naopak, snažte sa zapracovať na svojej jemnej stránke, pre ktorú by mnoho mužov vraždilo. Ukážte vášmu priateľovi, že ste citlivá a zraniteľná duša, ktorá zároveň pozná svoju cenu.

Výzor 

Keď spomíname správanie ženy, nedá nám opomenúť aj výzor ženy. Časy, keď tepláky a drdol boli považované za absolútne antisexy, sú už prekonané. Nikde nie je napísané, že aj v takomto outfite nemôžete byť pekná. K takýmto voľným pohodlným nohaviciam na doma si stačí obliecť priliehavé tričko, ktoré zvýrazní vaše krivky, ale stále sa budete cítiť komfortne. Nezabúdajte na vyčistenú pleť, upravené obočie a hladké nohy.

Drobné radosti

Trúfame si tvrdiť, že chlapi zbožňujú, keď im robíme drobné radosti. Skúste sa nad tým zamyslieť a urobte pre vášho milého niečo, čím ho úplne fascinujete. Čo tak mu vyžehliť košeľu na zajtrajšiu poradu do práce? Alebo si na neho spomenúť v obchode a kúpiť mu jeho obľúbené pivo, sladkosť… Možnosti sú naozaj nespočetné. Uvidíte, ako sa týmto milým gestom stanete v jeho očiach ešte príťažlivejšou.

Ako sa o seba staráte vy? Podeľte sa s nami o vaše skrášľovacie tipy a rituály v komentároch!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokVravia, že ho zavraždili. Môže im veriť?
Ďalší článokTieto slová by vám nikdy nemal povedať muž, ktorý vás miluje
Narodená a stále žijúca v Košiciach. Milovník kníh, Talianska, sitcomu Frasier a dobrej hudby. Moje znamenie je lev, ale charakteristika na mňa veľmi nesedí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.