Aj váš chlap je ako dieťa? Čo s tým?

chlap
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Chlap ako dieťa, čo s tým? Chlapi sú ako deti. Lezie nám to na nervy, no veľa vody nenamútime. Milé dámy, určite to každá z nás pozná, keď sa jej priateľ, muž, kamarát či brat správa ako dieťa.

Čo sa brata týka, máme pocit, že to tak jednoducho musí byť. Starší či mladší brat, občas máme pocit, že z detských čias nikdy nevyrástol. U kamaráta je to tiež dovolené, berieme ho ako bláznivého super kamoša.

Keď príde reč na našich milovaných, je to o niečom inom. V súkromí medzi vami dvoma je to ešte zvládnuteľné. Niektorým sa to môže zdať milé a vtipné. Horšie to je v spoločnosti priateľov. Váš chlap sa zrazu zmení o 180 stupňov. Naháňačky s kamarátom, nevinné bitky, hranie sa s jedlom (čím signalizuje posteľové scény alebo sa s jedlom začne ohadzovať), dokazovanie si kto je väčší chlap, nesmie chýbať ani olizovanie vašej tváre, a pod. Ani v tomto prípade vek nehrá žiadnu rolu.

Či ma chlap 15, 25, 30, alebo 50, stále sa rád vracia do detských čias. Niekedy tie situácie vyvrcholia, že sa za nich až hanbíme. Áno, prekáža nám to a chceli by sme to zmeniť. Myslíme si, že chodíme a žijeme s človekom, ktorého dobre poznáme, o ktorom sme si mysleli, že už dávno dospel. No niekedy nás správanie našich milovaných nepríjemne prekvapí.

Ženy držia spolu, tak ako chlapi, a preto je dôležité si uvedomiť jedno zlaté pravidlo, milé ženy. Ak si chlapa chcete udržať, nemali by ste mu túto detskú hravosť vyčítať príliš často. Je to súčasťou muža a keby sa zmenil, už by ste ho nemilovali, pretože by ste mali pocit, že je to niekto iný. Chlapom na ženách prekážajú mnohé veci, od nakupovania, líčenia až po samotné upratovanie či varenie. Tiež by nechceli, keby ženy prišli o túto časť seba. Ak by sa zmenili, boli by iné a to isté je aj u chlapov. Musíme sa s tým zmieriť, že chlapi detskú hravosť majú proste v sebe. Keď si uvedomíme, prečo ich ľúbime, túto vlastnosť dokážeme „ignorovať“.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokJedna z najkrajších slovenských kníh
Ďalší článok33-mesačný Jakubko opäť valcuje internet: Najnovšiu recitáciu od Ľudovíta Štúra musíte vidieť!
Som tichý pozorovateľ, ktorý si rád všíma svoje okolie. Rada pozerám filmy, seriály a počúvam hudbu. Milujem čokoládu a svetlá nočného mesta.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.