Viete používať vaše ženské zbrane?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Inteligencia ženy sa cení ďaleko viac, ale muži sú vizuálne tvory. A na prvý pohľad ho nezbalíte tým, že máte vedomosti o politike či skvelou znalosťou angličtiny. Poďte sa s nami pozrieť na pár vecí, z ktorých sú muži paf a zistite, či viete používať vaše ženské zbrane!

Push-up

Mužom nie je veľmi po vôli, preto: ak sa neplánujete vyzliekať, nedávajte si ju. V prvom rade – takáto podprsenka je pre váš dobrý pocit, avšak raz ju vyzlečiete a on sa dozvie pravdu… Nebojte sa, malé prsia nie sú nepríťažlivé. Ak vás ani toto neutešilo, stále máte tromf v podobe vášho zadku, na ktorý sa chlapi často zameriavajú. Preto nezanedbávajte cvičenie, aby ste sa mohli pochváliť ukážkovým pozadím.

Vysoké opätky

Klasika, ktorá je a vždy bude ženská a sexy. Posilníte si sebavedomie vďaka vyššej a opticky štíhlejšej postave, a dodáte vášmu outfitu punc elegancie. Ako bonus budete „nútená“ chodiť vzpriamene, keďže zhrbená dáma v podpätkoch pôsobí dvakrát tak antisexy.

Rúž

Nie všetci muži majú radi make up, no verte, že s decentným mejkapom nemôžete trafiť vedľa. Buďte stále iná, raz vyskúšajte prenikavý pohľad vďaka linke a maskare, inokedy nahé oči a výrazný rúž na perách.

Šija, krk, dekolt

Trojboj, ktorý nevyhrajú. Jemne odhalené, zvýraznené decentným šperkom… a máte ho, kde ste chceli.

Úsmev

Kto by odolal jemnému úsmevu, ktorým dáte najavo vaše sympatie či náklonnosť? Venujte preto náležitú starostlivosť vašim zubom, vyplatí sa to. Dajte si však pozor na afektovaný smiech či prehnané cerenie zubov všade, kde sa objavíte.

Vlasy

Nemusíte nimi pohadzovať ako hollywoodske herečky pri pózovaní ani sa náruživo prehrabávať vo vlasoch zakaždým, keď okolo vás prejde nejaký sympatický muž. Úplne postačí jemne si natáčať pár vlasov na prst či zastrčiť neposlušné pramienky za uši. Samozrejmosťou sú umyté a učesané vlasy, malým bonusom pár kvapiek parfumu vo vašej korune krásy. Nechajte ich zažiariť!

Parfum

Nájdite si svoju obľúbenú vôňu, zistite, čo vám sedí. A snažte sa v nej stále „byť“. Pre dlhotrvajúci efekt na vašej pokožke ju zvýraznite celou sadou výrobkov (sprchovací gél, telové mlieko a na záver parfum). Neodolá vám!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokKatarína Gillerová a Neodchádzaj
Ďalší článokSúťaž ukončená: Kto vyhral knihu Psia cesta od W. Bruceho Camerona?
Narodená a stále žijúca v Košiciach. Milovník kníh, Talianska, sitcomu Frasier a dobrej hudby. Moje znamenie je lev, ale charakteristika na mňa veľmi nesedí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.