Súťaž: Vyhrajte kuchársku knihu Oslavujeme s Teleránom

oslavujeme s teleranom

Milujete oslavy, večierky či párty? Baví vás pozvať si hostí a ponúknuť ich dobrým jedlom? Tak potom je táto kniha určená práve vám! Ako môžete vyhrať túto 256-stranovú knihu plnú receptov? Čítajte ďalej!

Moderátori Telerána dali dokopy zbierku zaujímavých overených rodinných receptov nielen od divákov televízie Markíza, ale aj z kuchýň obľúbených moderátorov a ich inšpiratívnych hostí.

Bohato ilustrovaná kuchárska kniha plná receptov, ktoré mali možnosť diváci vidieť v relácii Teleráno.

Moderátori Telerána pri príležitosti 25. výročia založenia televízie Markíza dostali skvelý nápad – nielen osláviť svoje výročie, ale spoločne zistiť, ako diváci oslavujú sviatky počas celého roka. A nie je ich málo! Výsledkom celoročného pátrania je táto kniha – zbierka zaujímavých overených rodinných receptov nielen od divákov televízie Markíza, ale aj z kuchýň obľúbených moderátorov a ich inšpiratívnych hostí.

Privítajte Nový rok, oslávte Valentína so svojou láskou, vybláznite sa počas fašiangov, pohostite šibačov na Veľkú noc, nezabudnite na Deň matiek, otcov ani detí, v lete zorganizujte garden párty, grilovačku a pozvite susedov, na jeseň si upečte kačicu či hus, odviažte sa na halloweenskom večierku, k vianočnému stolu zasadnite s celou rodinou a nakoniec sa rozlúčte so starým rokom na veľkolepej silvestrovskej párty. Ako vidíte, dôvod na chutnú hostinu sa vždy nájde!

Podmienky súťaže: 

Stačí ak v období od 15. 5 do 25. 5. 2019:

1.) Lajknete našu oficiálnu facebook stránku: Magazín deň ženy.

2.) Lajknete tiež tento článok a zazdieľate ho.

3.) Pozvete čo najviac priateľov na našu stránku  Magazín deň ženy.

Prajeme veľa šťastia!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.