Súťaž: Vyhrajte temný triler Niečo vo vode od Catherine Steadman

Niečo vo vode

Patríte k milovníkom akcie a napätia? Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte knihu Niečo vo vode od Catherine Steadman. Aké sú podmienky? Čítajte ďalej…

O čom je kniha Niečo vo vode

Keby ste sa ocitli pred rozhodnutím, ktoré vám navždy zmení život, zaváhali by ste?

Erin je dokumentaristka a jej kariéra sa sľubne rozvíja. Práve pracuje na projekte o návrate prepustených väzňov do života. Mark je príťažlivý investičný bankár s veľkými plánmi, ktoré však akosi nevychádzajú. Vášnivo zaľúbení mladomanželia sa vydajú na svadobnú cestu snov na tropický ostrov Bora Bora. Užívajú si more, slnko, piesok a jeden druhého. Pri potápaní v azúrovomodrom mori však niečo nájdu.

Mohol by sa váš vysnívaný život zmeniť na nočnú moru?

Novomanželia sa zrazu ocitnú pred nebezpečným rozhodnutím: majú svoje tajomstvo prezradiť, alebo si ho nechať pre seba? Veď ak sa o ňom nikto iný nedozvie, komu tým ublížia? Pokušeniu napokon neodolajú a následky na seba nedajú dlho čakať.

Nemôžete predsa zachrániť všetkých, však? Niekedy jednoducho musíte zachrániť sami seba.

Krátka ukážka z knihy:

Položili ste si niekedy otázku, ako dlho trvá vykopanie hrobu? Ak nie, už si ju ani neklaďte – trvá to celú večnosť. Ak áno, svoj odhad vynásobte dvomi.

Zaiste ste to videli vo filme: spotený hrdina, možno so zbraňou pritisnutou k hlave, kope pod sebou jamu, kým sa neocitne vo svojom vlastnom hrobe hlbokom stoosemdesiat centimetrov. Alebo dvaja smoliarski zlodeji sa hádajú uprostred bláznivého chaosu a lopatami vyhadzujú hlinu k oblohe, ľahko ako v kreslenom filme.

Lenže skutočnosť vyzerá inak. Kopanie jamy je drina.

Nie je na tom nič ľahké. Hlina je hutná, ťažká a nepoddajná. Vlastne to je čertovsky ťažké. Aj nudné a zdĺhavé, no treba to urobiť. Stres, adrenalín a zúfalá živočíšna potreba zvládnuť to vás poháňajú vpred približne dvadsať minút a potom sa zrútite.

Dlhší úryvok z knihy si môžete prečítať tu: bux.sk

Podmienky súťaže:

V období od 30. 1 do 29. 2. 2020

1.) Lajknite našu oficiálnu facebook stránku: Magazín deň ženy.

2.) Pozvite čo najviac vašich priateľov na našu stránku Magazín deň ženy.

3.) Uverejnite článok z nášho magazínu, ktorý vás zaujal na svojom profile na facebooku.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.