Ako spoznáte chlapa s romantickou dušou?

chlapa

Ako spoznáte romantického chlapa? Snáď každá žena o takom mužovi sníva. Ale nechceme už v tejto modernej dobe príliš? Rozhodne nie! Zaslúžite si to najlepšie, milé dámy! Alebo presnejšie – toho najlepšieho! Ktorý sa o nás bude starať a s ktorým si budete pripadať ako v rozprávke. 

Mať tak chlapa s romantickou dušou…

Výskumy dokazujú, že mieru romantiky u mužov ovplyvňuje hladina testosterónu. Treba však poznamenať, že muži s vysokou hladinou tohto hormónu  sa zasa správajú oveľa mužnejšie a sú ochotní sa kvôli vám pobiť do krvi, a to doslova. Záleží teda od toho, o akej predstave romantiky snívate. Keď sa kvôli vám niekto pobije, nie je to ako vystrihnuté z romantického filmu?

Ďalším, predsa aj trochu kultivovanejším prejavom, romantickosti muža je pozvanie na romantickú večeru vo dvojici alebo to, že vás vezme do divadla. Z vašej strany by však malo plynúť rovnaké pochopenie a nemali by ste k takýmto aktivitám svojho partnera nútiť príliš často. Nezabúdajte, že muži na takéto „maličkosti“  veľmi nie sú. Rozmýšľajú viac pragmaticky a pre nich je znakom romantiky skôr to, že vám napríklad pomôžu s domácimi prácami. A to je dosť okatý spôsob, ako vám prejaviť náklonnosť a úctu, nemyslíte?

Chlap romantik sa však v skutočnom živote hľadá ťažko. Aj preto, že chlapské predstavy sa podstatne líšia od tých našich, ženských. V každom prípade sa s ním len pustite do rozhovoru a hneď ho odhalíte. Stačí mu položiť otázku v zmysle: „Ako si predstavuješ ideálne rande?“ A ľahko zistíte, s kým máte dočinenia. V odpovediach romantika je niečo magické. Veci opisuje metaforicky a trocha aj nostalgicky. Takýto muž je citlivý, ba až rojčivý.

Poznávacím znamením muža-romantika môže byť aj jeho hudobný vkus. Počúva elektro, rap alebo je zaťažený na rock? Presne takáto „tvrdšia“ hudba  je charakteristická svojimi clivými melódiami a hlbokými textami. Muž, ktorý inklinuje k rocku či jeho odnožiam, sa rád zamýšľa nad významom vecí a nebojí sa prejaviť emóciu. Máte ho!

Pochváľte sa nám v komentároch, čím vás váš chlap naposledy romanticky prekvapil.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.